המחזמר כנר על הגג 2022 – כרטיסים, לוח הצגות וכל הפרטים!

המחזמר כנר על הגג 2022 - כרטיסים, לוח הצגות וכל הפרטים!
המחזמר כנר על הגג 2022 - כרטיסים, לוח הצגות וכל הפרטים! צילום: באדיבות התיאטרון העברי

המחזמר הידוע "כנר על הגג" חוזר לבימות בהפקה חדשה של התיאטרון העברי ל-2022 בכיכובם של נתן דטנר, סנדרה שדה, שי גבסו ויניב סויסה (ניסים מהסדרה "קופה ראשית"). הנה כל מה שידוע על ההצגה החדשה.

התיאטרון העברי ממשיך לחדש ולגוון את הרפרטואר שלו והפעם אנו מתבשרים על עלייתה של ההצגה הידועה "כנר על הגג" בכיכובם של נתן דטנר, יניב סויסה (ניסים מקופה ראשית) סנדרה שדה נירה רבינוביץ, שי גבסו ושחקנים נוספים, שתרוץ במהלך החודשים יולי אוגוסט 2022 בהיכל התרבות ת"א. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר החדש.

כנר על הגג מחזמר – לוח הצגות 2022

המחזמר ירוץ במהלך החודשים יולי ואוגוסט 2022 בהיכל התרבות בתל אביב. כרגע, ידוע על מופעים בין התאריכים 3 ביולי ועד ה-20 באוגוסט (ייתכן ובהמשך יפורסמו תאריכים נוספים). להלן לוח ההצגות של המחזמר כנר על הגג:

כרטיסים למחזמר כנר על הגג

מכירת הכרטיסים למחזמר כבר נפתחה וניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

אודות ההפקה החדשה של המחזמר כנר על הגג

דטנר חוזר למעשה לאותו התפקיד שגילם במחזה כנר על הגג בתיאטרון הקאמרי לפני כ-13 שנים. עתה הוא יחזור לדמות בהפקה החדשה של התיאטרון העברי כשהפעם, במקביל לתפקיד, הוא יילבש גם את תפקיד הבימאי. מדובר בהפקה גדולה ומושקעת רבת משתתפים עם זמרים ורקדנים ותלווה גם בלהקה חיה במהלך כל ההצגה. ההצגה נמצאת בשלב החזרות כרגע וצפויה לעלות לבימות כבר בחודש יולי 2022 הקרוב.

עלילת ההצגה כנר על הגג 2022 תהיה דומה כמובן לסיפור המקורי של שלום עליכם המספר על טוביה החולב היהודי העני שמגדל את משפחתו כיהודי שומר מצוות ונאלץ להתמודד עם הקשיים הכלכליים והתרבותיים שמאיימים על המסורת וההרגלים. דטנר יגלם את טוביה החולב ואילו יניב סויסה יגלם שוב דמות של קצב לאחר שגילם בסדרה המצליחה "קופה ראשית" את ניסים הקצב.

ההפקה כנר על הגג של התיאטרון העברי מצטרפת אל הפקה מושקעת נוספת של התיאטרון העברי – המחזמר הלהקה המדובר בבימויו של צדי צרפתי ובהשראת הלהקות הצבאיות שירוץ בכל רחבי הארץ החל מחודש אפריל 2022.

אנו נמשיך לעדכן על רכישת כרטיסים למחזמר כנר על הגג, הנחות, לוח הופעות ופרטים נוספים כאן בעמוד זה, ובדף הפייסבוק שלנו כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

4.3 3 votes
Article Rating
אישור
Notify of

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Sophiea Aron Abzach
3 months ago

אני מחפשת באזור מגורי ואני לא מוצאת מקום המרכז ומספק אינפורמציה רלוונטית.

המחזמר כנר על הגג בבימויו של נתן דט ר מדהים. המשחק ברמה גבוהה. הריקודים מקצוענים ממש. אני נהנתי מכל רגע בהצגה. כל הכבוד. תודה על חוויה כל כך משמעותית.

היינו מוקסמים מההצגה הנפלאה והמושקעת, גם ברקדנים נפלאים, ונתן דטנר שהוא משחק בצורה יוצאת מן הכלל, גם בקולו המדהים וגם משחק מעורר הערצה. פשוט נפלא

מוישלה
1 month ago

הצגה נהדרת ביום ומשחק מושלם,רקדנים מדהימים תזמורת מעולה,ברגעים מבוימים הרגשתמ כאילו אני בברודווי או בלונדון.יישר כוח ובהצלחה בעתיד.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק