מחזמר חדש לחנוכה 2019 – "כמו גדולים" על שיריו של אריק איינשטיין

מחזמר חדש לחנוכה 2019 - "כמו גדולים" על שיריו של אריק איינשטיין. צילום: ערן לוי.

ישראל קטורזה, קים אור אזולאי, כיתריה פאוץ' ועומר חזן ישתתפו במחזמר חנוכה 2019 חדש בשם "כמו גדולים" שיביא את השירים הידועים של אריק איינשטיין מקלטת הוידאו המיתולוגית ויציג הופעות רבות במהלך חנוכה הקרוב. אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

מחזמר חדש מצטרף לשורת הצגות חנוכה 2019 עליהן אנו סוקרים רבות באתר זה, והיום אנו מתבשרים על מחזמר נוצץ חדש שייקרא "כמו גדולים" ויבוסס כולו על שיריו הרבים והידועים של הזמר אריק איינשטיין המנוח. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה חלקית ובהמשך עמוד זה, תוכלו לקבל את כל המידע על רכישת הכרטיסים, מחירים, לוח הופעות, ועוד.

שורה רצינית של כוכבים ידועים ייקחו חלק במחזמר החדש כמו גדולים והם ישראל קטורזה, קים אור אזולאי, עומר חזן וכתריה פאוץ'/נועם קלינשטיין (לסרוגין). את אלו, ילוו עוד שחקנים, זמרים ורקדנים רבים. במהלך המחזמר, ישולבו שיריו המוכרים של אריק איינשטיין כולל אלו מהקלטת המיתולוגית "כמו גדולים". זהו מחזמר מקורי שכתב אילן רוזנפלד וביים עידן עמית. על המוסיקה, אחראי אופיר קנר.

קלטת הוידאו של אריק איינשטיין "כמו גדולים" שיצאה ב-1991, נחשבת לקלאסיקה של ממש בפנתאון המוסיקה הישראלית ולהיטים רבים כמו "עוף גוזל", "אמא שלי", "עוף גוזל", "פזמון ליקינטון", "קילפתי תפוז", "גברת עם סלים" ועוד, בוצעו בקלטת זו וזכו לקליפים כשכל ילד בישראל באותה תקופה, גדל עליהם. עתה, יגיע מחזמר חדש שיחייה מחדש את השירים מהקלטת המיתולוגית בביצועים חדשים ומרעננים.

המחזמר כמו גדולים בחנוכה 2019 – מתי זה יקרה?

המחזמר החדש צפוי להציג הצגות ומופעים רבים ברחבי הארץ במהלך חופש חנוכה 2019 ובתאריכים רבים לפני ואחרי. בשלב זה, מצאנו מידע רשמי עבור הופעות בהיכל התרבות אשקלון ב-12 בינואר 2019 אך נמשיך לעדכן בכל עת בתאריכים חדשים של מופע החנוכה החדש כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

כרטיסים למחזמר כמו גדולים – מהם המחירים? ואיפה קונים?

כאמור, מכירת הכרטיסים למחזמר חנוכה 2019 כמו גדולים כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים על 155 ש"ח. רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן