כך וכך וכך וכך מופע לזכרו של חנוך לוין בקאמרי – כרטיסים ולוח הופעות 2024

כך וכך וכך וכך מופע לזכרו של חנוך לוין בקאמרי - כרטיסים ולוח הופעות 2024
כך וכך וכך וכך מופע לזכרו של חנוך לוין בקאמרי - כרטיסים ולוח הופעות 2024

"כך וכך וכך וכך" הוא מופע מיוחד וחדש המוצג בתיאטרון הקאמרי לרגל 80 שנה להולדתו של חנוך לוין, אחד מגדולי היוצרים הישראלים. המופע, בבימויו של טל ברנר, משלב מחזות, שירים ומערכונים מיצירתו העשירה של לוין ובהשתתפות מיטב משחקני התיאטרון.

המופע מציג מסע מרתק בין נושאים מרכזיים ביצירתו של לוין – אהבה, החמצה, תשוקה ואומללות, עם רמיזות הומוריסטיות לחיי היומיום ("בין הלפתן לדג מלוח") ונוכחות מתמדת של המלחמה. הוא מתואר כ"קרנבל לוויני מצחיק עד דמעות ועצוב עד גיחוך", המשקף את הסגנון הייחודי של לוין.

במופע יבוצעו שירים ידועים של לוין המבוצעים בעיבודים חדשים ובליווי מוזיקה חיה, כגון "אדון כמעט והגברת כבר", "את ואני והמלחמה הבאה", "לונדון", ו"הנה באים ימי הקיץ". הצוות היצירתי כולל את ערן עצמון בתפאורה, אורנה סמורגונסקי בתלבושות, איתמר גרוס בניהול מוזיקלי, ואריאל נ. וולף בתנועה. רשימת המשתתפים כוללת שחקנים מוכרים כמו ליאורה ריבלין, רמי ברוך, אולה שור סלקטר, ועוד.

כך וכך וכך וכך – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים למופע כך וכך וכך וכך נפתחה כאשר מחיר הכרטיסים הרשמי בתיאטרון עומד על 220 ש"ח אך ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח בלבד באמצעות העמוד הבא אתר "קופת בראבו" העובד באופן רשמי עם תיאטרון הקאמרי ומוכר כרטיסים ב-99 ש"ח בלבד.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2 25 כרטיסים
99
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2 23 כרטיסים
99
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2 23 כרטיסים
99
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2 18 כרטיסים
99
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2 24 כרטיסים
99
רכישת כרטיסים שעה וחצי

"כך וכך וכך וכך" מבטיח להיות חגיגה תיאטרלית המוקדשת ליצירתו הייחודית של חנוך לוין, המשלבת הומור, ביקורת חברתית ורגש עמוק.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק