כח עליון הקאמרי – כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023

כח עליון הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023
כח עליון הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023

כל מה שידוע על ההצגה החדשה של תיאטרון הקאמרי כח עליון בכיכובו של יניב ביטון. מתי תוכלו לראות? אילו שחקנים ישתתפו בהצגה? וכמה עולים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

השחקן יניב ביטון מגיע לעונה החדשה של תיאטרון הקאמרי ויככב בתפקיד הראשי בהצגה החדשה של הקאמרי כח עליון המבוססת על הסרט המצליח של הבמאי השוודי רובן אוסטלונד. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות, לוח הצגות עדכני.

מדובר בתרגום עברי לעיבוד בימתי שכתב טים פרייס המבוסס על סרטו של רובן אוסטלונד פורס מז'ור (כח עליון) מ-2014 – סרט שזכה להצלחה גדולה והערכה רבה בקרב מבקרים מכל רחבי העולם. הקמארי יציג גרסה ישראלית למחזה בבימויו של גלעד קמחי המוערך ובכיכובם של יניב ביטון, כנרת לימוני ושחקנים נוספים.

עלילת ההצגה כח עליון עוסקת ביחסים בין משפחה ובמתח בין אגואיזם וסולידריות. סיפור ההצגה עוסק במשפחה בת 4 נפשות – אבא, אמא, בן ובת שנופשים באתר סקי. מפולת שלגים המתקרבת למסעדה בה המשפחה סועדת גורמת לאב המשפחה לעזוב הכל ולברוח תוך שהוא משאיר את אשתו וילדיו המומים.

לאחר שמתגלה כי המפולת לא הייתה מאיימת במיוחד ולמעשה לא קרה דבר, המשפחה מתקשה להמשיך בשגרת הנופש לאחר שהבינו כי האב פשוט הפקיר אותם והתא המשפחתי עומד להתפרק.

כח עליון הקאמרי – לוח הצגות 2023

בקאמרי טרם פרסמו את מועדי ההצגה, והתאריכים הרשמיים צפויים להתפרסם בקרוב. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו כשיתפרסמו התאריכים.

כרטיסים ומחירים

מחירי הכרטיסים טרם פורסמו וצפויים להתפרסם בקרוב.

כח עליון הצגה – שחקנים ומשתתפים

רשימת השחקנים והשחקניות המלאה טרם פורסמה. כרגע ידוע כי השחקן הראשי בהצגה יהיה יניב ביטון ולצידו השחקנית כנרת לימוני. נעדכן בקרוב עם פרסום רשימת השחקנים המלאה.

ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק