המחזמר כאפות הקאמרי – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

המחזמר כאפות הקאמרי - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
המחזמר כאפות הקאמרי - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

כל מה שידוע על המחזמר הקומי החדש של הקאמרי כאפות שכתבו גיתית פישר ושיר ראובן ועם מוזיקה של היוצרת הצעירה נונו. מתי תוכלו לראות? וכמה יעלו כרטיסים? כל הפרטים על המחזמר החדש והמדובר.

כחלק מהעונה החדשה שלו, תיאטרון הקאמרי מעלה את המחזמר החדש והמסקרן "כאפות" שכתבו גיתית פישר (זאת וזאתי) ושיר ראובן, ועם בחירה מעניינת ומבורכת ביותר בחלק המוזיקלי, כשהקאמרי בחר בלא אחרת מאשר היוצרת והזמרת הצעירה נונו (הלו, איפה אתה? אתה פה?) לכתוב את המוזיקה למחזמר.

מדובר במחזמר קומי מקורי שעוסק בתלמידה מופרעת שמתאהבת בתלמידה שקדנית ורצינית ומשכנעת אותה להצטרף למסע לפולין בתקווה ששם היא תתאהב בה בחזרה.

כאפות הקאמרי לוח הצגות 2023

המחזמר צפוי לעלות בקאמרי במהלך סוף 2023 אך טרם פורסמו תאריכים רשמיים וכרגע אין עדיין לוח הצגות עדכני. אנו ממשיכים כמובן לעקוב ונמשיך לעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו כשלוח ההצגות יתפרסם.

כאפות מחזמר – כרטיסים ומחירים

כאמור, פתיחת מכירת הכרטיסים טרם נפתחה ולא ידוע בשלב זה מהם מחירי הכרטיסים. נמשיך לבדוק ולעדכן.

המחזמר מלצרית – שחקנים ומשתתפים

בשלב זה, מה שידוע הוא, כי את המחזמר כתבו גיתית פישר ושיר ראובן ועל המוזיקה אחראית נונו (נעמי אהרוני-גל). בהמשך צפויה להתפרסם רשימת השחקנים והשחקניות המלאה.

ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק