יש רופא באולם הבימה – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2019

יש רופא באולם הבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2019

תיאטרון הבימה ממשיך להעלות הצגות חדשות מהעונה החדשה שלו ל-2019 ומעלה יחד עם תיאטרון חיפה את ההצגה המדוברת יש רופא באולם בכיכובם של רמי הויברגר, יעקב פישמן ואסנת פישמן ויציג מספר גדול של הצגות באולם רובינא בתיאטרון ובתיאטרון חיפה במהלך החודשים הקרובים.

מדובר במחזה בריטי מוצלח במיוחד מאת אמן הקומדיות ריי קוני שעבר עיבוד לעברית ע"י הבימאי משה נאור לתרגומו של אלי ביז'אווי ולמוסיקה של רן בגנו ובהשתתפות קאסט גדול ומכובד של שחקני תיאטרון מהבכירים בישראל.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה "יש רופא באולם" באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

קוני נחשב לאחד מטובי המחזאים הקומיים בעולם עם הצגות שהפכו לרבי מכר בכל העולם וגם הפעם הוא מביא איתו את הקומדיה המצחיקה והמתוחכמת "יש רופא באולם" שממשיכה להציג את הקו הקומדי והרענן שלו.

עלילת ההצגה מציגה רופא בכיר ומנתח בבית חולים יוקרתי שעומד לנאום בפני שורה של מנתחים בכירים מכל העולם. לפתע מגיעה פילגש מסתורית המאיימת לחשוף סוד קטן הקשור בשניהם. הדוקטור מעוניין להסתיר בכל מחיר את הסוד הכמוס ויעשה הכל על מנת להסתיר את הסוד. התוצאה, קומדיה מטורפת שמגלגלת מצחוק את הקהל באולם.

יש רופא באולם – מחיר כרטיסים והנחות

מחיר הכרטיסים להצגה יש רופא באולם בקופות התיאטרון נע בין 180 ל-220 ש"ח אך באמצעות האתר הבא תוכלו לרכוש כרטיסים החל מ-66 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

לוח הצגות 2019

ההצגה יש רופא באולם תציג מספר גדול של הצגות בחודשים הקרובים ותציג באולם רובינא בתיאטרון הבימה ובתיאטרון חיפה. להלן לוח ההצגות המלא של ההצגה בחודשים הקרובים:

חיפה תיאטרון חיפה 11 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה – אולם רובינא 47 כרטיסים
101 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא 20 כרטיסים
101 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא 22 כרטיסים
101 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא 28 כרטיסים
66 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא 9 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא 76 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא 105 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 9 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה 12 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

רשימת השחקנים והמשתתפים המלאה

את ההצגה מביים משה נאור, על תרגום: אלי ביז'אווי, בתפאורה: אלכסנדרה נרדי, תאורה: חני ורדי, תלבושות: אורן דר, מוסיקה: רן בגנו ועוזר הבמאי הוא עדי חורש.

רשימת השחקנים המלאה כוללת את רמי הויברגר, יעקב כהן, אסנת פישמן, הילה סורג'ון, לירית בלבן, עידו ברטל, בן יוסיפוביץ, אורנה רוטברג, יואב בר-לב, יוסף אבו ורדה, אלברט אילוז, רבקה בכר/תקוה עזיז.

אודות ריי קוני

ריי קוני הוא אחד המחזאים החשובים והמצליחים ביותר בדורינו והצליח להביא לבמות הטובות ביותר הצגות רבות שכתב. בתי התיאטרון הישראליים הרבו במהלך השנים להביא עיבודים ישראליים לרבים ממחזותיו וזכו כאן להצלחה ולהערכה רבה.

קוני החל לפעול כשחקן בשנת 1946 והופיע בהצגות רבות בשנות ה-50 וה-60. היה זה בתקופה זו בה כתב את ההצגה הראשונה שלו "One For The Pot". מאוחר יותר הוא כתב עם טוני הילטון את התסריט עבור סרט הקומדיה הבריטית What a Carve Up! (1961), בו שיחקו סיד ג'יימס וקנת קונור.

קוני הופיע גם בטלוויזיה ובכמה סרטים, כולל עיבוד סרט של הפארסה התיאטרלית המוצלחת שלו "Not Now, Darling" (1973), אותה כתב עם ג'ון צ'פמן.

ב -1983 הקים קוני את "תיאטרון קומדיה" והפך למנהל האמנותי שלו. במהלך כהונתו ייצרה החברה למעלה מעשרים מחזות מוצלחים לאורך שנים רבות. הקומדיות של קוני משלבות תסריטים עם סיבוך מבני ודמויות הממהרות להסיק מסקנות וכך נגררות לתוצאה של קומדיית טעויות.

קוני זוכה להערכה רבה ברחבי העולם ובמיוחד בצרפת זם זכה לכינויי כבוד מאישים בעלי שם בעולם התיאטרון הצרפתי. בתי תיאטרון רבים בכל רחבי העולם מציגים עיבודים של הקומדיות שלו כולל תיאטראות ישראליים כמו הבימה והקאמרי.

יש רופא באולם הבימה – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2019
4.7 (94.67%) 15 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן