ירושלים: סדרה חדשה של הוט בכיכובם של רותם סלע וצביקה הדר – כל הפרטים

ירושלים: סדרה חדשה בכיכובם של רותם סלע וצביקה הדר - כל הפרטים
ירושלים: סדרה חדשה בכיכובם של רותם סלע וצביקה הדר - כל הפרטים

הסדרה "ירושלים" החדשה והמדוברת ביותר, תחל להצטלם בקרוב ותעלה בהוט בשנה הבאה. רותם סלע, קווין רובין, צביקה הדר וגם נסרין קדרי יככבו. הנה כל מה שידוע בינתיים.

השחקן והמנחה צביקה הדר והמנחה והשחקנית רותם סלע יככבו בסדרה חדשה ומושקעת ביותר של הוט שתיקרא "ירושלים" שצפויה להתחיל להצטלם בקרוב ולעלות לשידור בשנה הקרובה. מדובר בסדרת מתח דרמה משטרתית שתעסוק בשוטרים המוצבים בעיר העתיקה בירושלים.

הסדרה, שיצר דוד אקרמן ויביים אילן עבודי, תכלול ככל הנראה 10 פרקים. רותם סלע תגלם בסדרה החדשה קצינת בילוש וצביקה הדר יגלם מפקד במשטרה בדרגת סגן ניצב. לצידם, ישתתפו בסדרה גם כוכב הרשת המצליח קווין רובין שיגלם בסדרה עוזר רב והשחקן דורון בן דוד שמוכר בזכות השתתפותו בסדרה "פאודה".

הבוקר, פורסם כי גם נסרין קדרי תיקח חלק בסדרה ותגלם אשה הנשואה לאיש עסקים דתי קיצוני שהופך עם הזמן לאלים ומכה אותה. בתקופה הקרובה, אנו צפוייים לשמוע על ליהוקים נוספים לסדרה ירושלים בהוט. נמשיך לעדכן כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו בכל עת.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק