ינטל הבימה – כרטיסים להצגה ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח!

ינטל הבימה - כרטיסים להצגה ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח!
ינטל הבימה - כרטיסים להצגה ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח! צילום: אור דנון

רוני דלומי, ליא קניג וגילה אלמגור ישחקו בהצגה המוזיקלית והמדוברת של הבימה "ינטל" שתרוץ בתיאטרון בחודשים הקרובים. כמה יעלו כרטיסים ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה החל מ-75 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה המוזיקלית "ינטל" המבוסס על סיפורו הידוע של יצחק בשביס זינגר בכיכובן של ליא קניג, גילה אלמגור רוני דלומי ועוד משתתפות ומשתתפים רבים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה החדשה כולל פרטים על לוח הצגות מעודכן, רכישת כרטיסים והנחות וכרטיסים מוזלים.

ההצגה ינטל הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה תעלה באולם מסקין בתיאטרון הבימה בחודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני ל-2023:

כרטיסים להצגה ינטל – איך תרכשו כרטיסים החל מ-75 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח?

מחיר הכרטיסים להצגה בקופות תיאטרון הבימה עומד על 220 ש"ח אך באמצעות העמוד הבא באתר הכרטיסים "בראבו", תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים החל מ-75 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים בהנחה מוגבלת.

שחקנים ומשתתפים

בתפקידים הראשיים תוכלו למצוא את רוני דלומי בתפקיד ינטל, וליא קניג (או גילה אלמגור) בתפקיד יכנע הבלנית ולצידן, ישתתפו השחקנים דוב רייזר, אלכס קרול, עודד לאופולד, עדנה בליליוס, מאי מלר, דוית גביש, רונית אפל ועוד.

על הגרסה העברית למחזה של יצחק בשביס זינגר אחראים דן אלמגור ומשה קפטן, על הבימוי הופקד הבמאי רפי ניב ועל המוזיקה יוסי בן נון. עוד עוסקים במלאכה – עיצוב תפאורה: סבטלנה ברגר, עיצוב תאורה: אמיר קסטרו, עיצוב תלבושות: יהודית אהרון ועיצוב תנועה: טולה דמארי.

אודות ההצגה של הבימה ינטל

ההצגה החדשה של הבימה ינטל היא חלק מהרפרטואר החדש של תיאטרון הבימה ל-2023 ומביאה את הסיפור הידוע ינטל שזכה לגרסה קולונועית מצליחה במיוחד בכיכובה של ברברה סטיירסנד מ-1893. המחזה של בשביס זינגר עוסק במעמד האישה ביהדות והתמודדותה עם החינוך הקפדן והקשוח של האישה בהלכה ובמסורת היהודית.

עלילת המחזה מספרת על בתו של רב שמתקוממת נגד מעמדה הלא שיוויוני כאשה בעולם היהודי ומתחפשת לבחור ישיבה כדי למצוא לעצמה הזדמנויות חדשות. העלילה הופכת למורכבת כאשר היא מתאהבת בבחור ישיבה צעיר ומנגד זוכה לשידוך עם כלה צעירה.

בעיבוד החדש העברי למחזה שכתבו דן אלמגור ומשה קפטן, את מקומה של ברברה סטיירסנד תופסת רוני דלומי שהפכה עם הזמן לאחת השחקניות הבכירות בהבימה ומשתתפת בהצגות כמו בוסתן ספרדי 2021, עוד חוזר הניגון ועוד. לצידה של דלומי ישתתפו לסירוגין השחקניות ליא קניג וגילה אלמגור בתפקיד יכנע הבלנית במקווה.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק