יוליה – תיאטרון גשר: כרטיסים ב-156 ש"ח במקום 300 ש"ח!

יוליה - תיאטרון גשר: כרטיסים ב-156 ש"ח במקום 300 ש"ח!
יוליה - תיאטרון גשר: כרטיסים ב-156 ש"ח במקום 300 ש"ח! צילום: באדיבות תיאטרון גשר

ההצגה יוליה עולה בתיאטרון גשר ומביאה עיבוד מודרני ועכשווי למחזה הידוע "העלמה ז'ולי" של המחזאי השוודי אוגוסט סטרינדברג. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון גשר מעלה את ההצגה יוליה – עיבוד מחודש ועכשווי להצגה "העלמה ז'ולי" שכתב המחזאי השוודי אוגוסט סטרינדברג ב-1999. ההצגה תעלה במסגרת העונה החדשה של תיאטרון גשר. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני.

יוליה הצגה תיאטרון גשר – לוח הצגות

ההצגה יוליה תרוץ לאורך כל החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה:

יוליה כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להצגה נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים באתר זה עומדים על 156 ש"ח לאדם. במקום 300 ש"ח. משך זמן ההצגה הוא כשעה וחצי.

אודות ההצגה יוליה בתיאטרון גשר

מדובר בעיבוד מודרני למחזה "העלמה ז'ולי" בו עולה לבמה דמות שרק מוזכרת במחזה המקורי – תומס, הארוס הנבגד של יוליה, שמעניק לצופים זווית חדשה לגמרי על כל הסיפור. העיבוד החדש, בבימויו של טימופיי קוליאבין, הותאם לתקופה המודרנית של היום אך עדיין עוסק כמו במחזה המקורי בבדידות, האנוכיות, החמדנות והבוגדנות. גם בימינו, בעידן שבו כולם עוקבים אחרי כולם בעזרת הטכנולוגיה, עולה השאלה מה קרה ליחסים האינטימיים בעולם שבו הכל פומבי.

שחקנים ומשתתפים

בהצגה יככבו השחקנים והשחקניות הבאים: את תומס יגלם השחקן מיקי ליאון, את יוליה, תגלם רוני עינב, את יאן, פיראס נסאר ואת כריסטינה טלי אוסדצ'י.

אודות המחזה "העלמה ז'ולי"

המחזה "העלמה ז'ולי" נכתב על ידי המחזאי השוודי אוגוסט סטרינדברג ב-1899. זהו אחד המחזות המפורסמים ביותר של סטרינדברג, והוא נחשב לאבן דרך בדרמה המודרנית. המחזה עוקב אחרי ז'ולי, בתו של רוזן נשואה לרוזן בן 34, שמתאהבת במשרת הצעיר של בעלה.

ז'ולי חשה משועממת ולכודה בנישואיה לבעלה המבוגר, ומוצאת משמעות חדשה בחייה דרך אהבתה למשרת. המחזה בוחן סוגיות של מעמד חברתי, מוסר ושבר במוסכמות החברתיות. המחזה זכה להצלחה רבה מאז שנכתב. הוא הועלה על הבמה רבות, ותורגם לשפות רבות.

בין הנושאים המרכזיים שעוסק המחזה:

אהבה: המחזה עוסק באהבה כוחנית ואסורה. ד'ולי וז'אן נמשכים זה לזו, אך הם גם מבינים שהקשר ביניהם אינו אפשרי.

כוח: המחזה עוסק בכוח במתכונותיו השונות. ד'ולי היא אישה חזקה, אך היא גם כלואה בתוך מערכת של כוח לא שוויוני.

חופש: המחזה בוחן את הגבולות של החופש. ד'ולי מחפשת חופש, אך היא מבינה שהיא לא יכולה לברוח מהמציאות שלה.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק