יובל בנאי שר יוסי בנאי במופע חדש בתיאטרון הבימה – כל הפרטים

יובל בנאי שר יוסי בנאי בהופעה חדשה בתיאטרון הבימה - כל הפרטים

הזמר יובל בנאי, סולן להקת משינה, משיק מופע חדש וייחודי בו לראשונה הוא שר משירי אביו, יוסי בנאי. המופע יתקיים בתיאטרון הבימה ב-31 במאי 2019 כשהוא מלווה בחבורת נגנים מוכרת ומוכשרת.

במופע, צפוי יובל בנאי לשיר את כל שירי יוסי בנאי המוכרים שלמעשה ליוו אותו במהלך כל השנים, בהגשה מודרנית ועכשווית אך עם שמירה על האותנטיות והאווירה המקורית המיוחדת שאפיינה היטב את יוסי. בין השירים שיבוצעו בהופעה: "אני וסימון ומואיז הקטן", "תרנגול כפרות", "שיכור ולא מיין", "אהבה בת עשרים" ועוד.

את בנאי תלווה להקת נגנים מכובדת הכוללת את עמיר 'ג'נגו' רוסיאנו בגיטרה בס, גבע אלון בגיטרות, גליה חי על הויולה, אסף רייז בתופים ולירון "פלורה" משולם בפסנתר. כמו כן, המופע יכלול גם שירים ידועים של נתן אלתרמן, ז'אק ברל, מתי כספי, ז'ורז' ברסאנס, ניסים אלוני, יוני רכטר,  נעמי שמר, מוסטקי, מיכה שטרית ומשינה (שבה בנאי התארח בשיר "תחזור, תחזור").

בראיון שערך בנאי לקראת ההופעה, הוא מספר על הילדות שלו עם אביו, על התחושה לשיר באותו מקום בו אביו הופיע ועוד פרטים על המופע.

כרטיסים למופע של יובל בנאי – "יובל שר יוסי" בהבימה

ההופעה "יובל שר יוסי" תתקיים ביום שישי ה-31 במאי 2019 בשעה 14:00. מחירי הכרטיסים להופעה עומדים על 175 ש"ח ואת הכרטיסים ניתן לרכוש באתר "איוונטים" כאן.

יובל בנאי שר יוסי בנאי במופע חדש בתיאטרון הבימה – כל הפרטים
4.5 (90%) 8 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן