יובל המבולבל ומני ממטרה בהופעה לקיץ 2020: כרטיסים וכל הפרטים!

יובל המבולבל ומני ממטרה בהופעה לקיץ 2020: כרטיסים וכל הפרטים!
יובל המבולבל ומני ממטרה בהופעה לקיץ 2020: כרטיסים וכל הפרטים!. תמונה: אלון מצקין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

מצחיקים: מופע קיץ 2020 חדש ליובל המבולבל ומני ממטרה יציג לראשונה את השניים על במה אחת ויגיע לערים רבות ברחבי הארץ במהלך חודש יולי הקרוב. כמה עולים כרטיסים? ואיך קונים? הנה כל הפרטים.

בשורה משמחת להורים: כוכבי הילדים יובל המבולבל ומני ממטרה יוצאים במופע חדש לכבוד קיץ 2020 שייקרא “מצחיקים” במסגרתו הם יגיעו לערים רבות ברחבי הארץ החל מחודש יולי 2020. בכתבה הבאה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש לרבות מידע על מכירת כרטיסים, מחירים והנחות ולוח הצגות מלא ומעודכן.

לרכישת כרטיסים מהירה ומאובטחת של המופע של יובל המבולבל ומני ממטרה לחצו כאן

מדובר בסנונית ראשונה של מופע ילדים חדש לקיץ 2020 בצל החזרה לשגרה מהתקופה הקשה בה עולם התרבות עצר מלכת עקב משבר הקורונה. כזכור, הסגר על עולם התרבות לא פסח על מופעי הילדים וגרם לביטולם או דחייתם של מופעים רבים וגדולים שתוכננו לקיץ 2020 הקרוב.

עתה, כשהשגרה חוזרת לאט לאט לישראל, שני כוכבי הילדים המוכרים יובל המבולבל ומני ממטרה יפתחו את קיץ 2020 עם מופע חדש שייקרא “מצחיקים” – מופע מוזיקלי, מצחיק וצבעוני. את המופע כתב יובל שם טוב וביים אבי דור. משך זמן המופע יהיה כשעה והוא מומלץ לילדים בגילאי 2-6. המופע כמובן יצטרך לעמוד בנהלי משרד הבריאות שיהיו תקפים לתאריכי המופע.

המופע של יובל המבולבל ומני ממטרה מצחיקים – כרטיסים ולוח הופעות 2020

המופע מצחיקים יגיע נכון לעכשיו לערים חולון, קרית מוצקין, פתח תקווה וקיבוץ גבעת ברנר אך ייתכן וערים נוספות יצטרפו ללוח ההצגות בשלב מאוחר יותר. להלן לוח ההצגות העדכני של המופע:

חולון תיאטרון חולון 159 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
קרית מוצקין היכל התיאטרון קריית מוצקין 43 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
פתח תקווה היכל התרבות פתח תקווה 90 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
קיבוץ גבעת ברנר אולם המופעים גבעת ברנר 56 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים

 

מחירים, הנחות וכרטיסים מוזלים

מחיר הכרטיסים להופעה החדשה של יובל המבולבל ומני ממטרה כפי שניתן לראות, עומד על 89 ש”ח לכל המופעים. בשלב זה לא ידוע לנו על הנחות או הטבות כלשהן אך אנו ממשיכים לבדוק ולהתעדכן במידע חדש ואנו ממליצים להיכנס גם לעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר “קצת תרבות” בו נעדכן בכל עת מידע על כרטיסים מוזלים והנחות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק