יובל המבולבל הופעות 2019 – כרטיסים, הנחות ומידע נוסף

יובל המבולבל הופעות 2019 - כך תזמינו כרטיסים!. תמונה: אילן בשור

איפה יופיע יובל המבולבל בחודשים הקרובים? כמה יעלו הכרטיסים להופעות שלו? מאיזה אתר קונים את הכרטיסים? ואיך תמצאו הנחות? כל המידע על לוח ההופעות העדכני של יובל המבולבל ב-2019, בכתבה הבאה.

אחרי סדרת המופעים המוצלחת באמפי עזריאלי בקיץ, ולפני מופע החנוכה החדש שלו קסם של משחק, כוכב הילדים יובל המבולבל ממשיך להציג לוח הופעות צפוף ואינטנסיבי במיוחד עם ההצגה החדשה שלו "מעשה בחמישה בלונים" ויופיע במהלך חודש ספטמבר ואוקטובר בערים רבות ברחבי הארץ. בכתבה הבאה נציג למצוא את לוח ההופעות המלא והרשמי של יובל המבולבל כולל מידע על רכישת כרטיסים לכל ההופעות.

במהלך השנה האחרונה, השיק יובל המבולבל (יובל שם טוב), את ההצגה החדשה שלו "מעשה בחמישה בלונים" איתה הוא מגיע ומופיע ברציפות כמעט בכל עיר בארץ במהלך החודשים האחרונים וימשיך גם בחודשים הבאים. את המופע החדש, הוא כתב יחד עם שיראל אשרוב והוא מבוסס על סיפור הילדים הידוע והמוכר "מעשה בחמישה בלונים" שכתבה סופרת הילדים מרים רות, ספר שנמצא כיום כמעט בכל בית בישראל. המופע כולל שחקנים ורקדנים נוספים וכולל טקסטים הפונים בעיקר לילדים אך עם הקריצה הטיפוסית וההומוריסטית של יובל להורים.

לוח הופעות של יובל המבולבל 2019 על ההצגה מעשה בחמישה בלונים

במהלך החודשים הקרובים ספטמבר ואוקטובר 2019, תגיע ההצגה מעשה בחמישה בלונים של יובל המבולבל לערים חולון, נתניה, מודיעין, רחובות, עפולה, חיפה, ראשון באר שבע והרשימה הולכת וממשיכה. להלן לוח ההופעות המלא והעדכני:

הצגה מיקום תאריך מחיר כרטיסים
מעשה בחמישה בלונים היכל התרבות נהריה 30 בינואר 2019 85 ש"ח רכישת כרטיסים

כרטיסים ליובל המבולבל 2019

כפי שאתם יכולים לראות, מחיר הכרטיסים ליובל המבולבל מעשה בחמישה בלונים, עומד על 85 ש"ח . את הכרטיסים ניתן לרכוש אונליין באמצעות האתר הבא או בקישורים הנמצאים בטבלה שמעליכם.

הנחות, מבצעים 1+1 וכרטיסים מוזלים

כרגע, לא מצאנו הנחות מיוחדות להופעות של יובל המבולבל, אך אנו ממשיכים לבדוק כל הזמן ולעדכן באופן קבוע. אז כדאי מדי פעם לחזור לכאן ולהתעדכן.

טריילר לסרט החדש והאחרון של יובל המבולבל – "גיבור בעננים"

יובל המבולבל (יובל שם טוב) בן ה-46, נחשב לאחד מכוכבי הילדים המצליחים ביותר בישראל ואחד המשפיעים על תחום הצגות הילדים בשנים האחרונות והוא נחשב לאחד שסלל את הדרך לרשימה ארוכה של כוכבי ילדים גדולים ומובלים כיום. במהלך הקריירה שלו, הספיק להפקי תוכניות טלוויזיה רבות ומצליחות, להשתתף בהפקות החנוכה הגדולות של גיבורי האור יחד עם אומני ילדים נוספים כגון מיקי, הדוד חיים ועוד, להופיע בהצגות בכיכובו ברחבי הארץ ואף להשתתף בתוכניות הטלוויזיה "רוקדים עם כוכבים", "6 אבות" ועוד.

לאחרונה, עלה שמו לתקשורת עקב אירועים אחרים שלא קשורים לקריירת מופעי הילדים שלו. הראשונה, היא פרשת הסמים שנחשפה בתקשורת והפכה לשיח ציבורי רחב בכל כלי התקשורת והשנייה היא סרטו החדש "גיבור בעננים" שיצא לאחרונה וצולם בעיר אריאל. סיפור שיצר שיח פוליטי רחב בתקשורת.

קרדיט תמונה למעלה: אילן בשור

אתם מוזמנים להיכנס לדפי אומנים נוספים באתר קצת תרבות ולהתעדכן בלוח הופעות עדכני ומידע שוטף על כרטיסים, הנחות ומבצעים של כוכבי ילדים נוספים כמו: מיקי, מיכל הקטנה ועוד.

יובל המבולבל הופעות 2019 – כרטיסים, הנחות ומידע נוסף
4.8 (96.25%) 112 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן