טייגה Tyga בישראל 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

טייגה Tyga בישראל 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
טייגה Tyga בישראל 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

לאחר הביטול מהשנה שעברה, הראפר המצליח והבינאומי טייגה (Tyga) יגיע לראשונה להופעה בישראל בחודש אפריל הקרוב ויצטרך אל שורת מופעי פסח 2019 הרבים שיתקיימו כאן במהלך חול המועד. נכון לזמן מוגבל בלבד מתקיימת מכירת כרטיסים בהנחת מכירה מוקדמת. כל הפרטים, בהמשך העמוד.

כזכור, טייגה היה אמור להופיע בישראל במסגרת פסטיבל שאקה שהיה אמור להתקיים ב-2018 בלייב פארק בראשון לציון, אך בסופו של דבר בוטלה ההופעה עקב המצב הבטחוני בדרום. עתה הוא יגיע לכאן בפעם הראשונה להופעה אחת וחד פעמית שתתקיים ב-23 באפריל 2019 במועדון הדזרט בראשון לציון.

טייגה הוא שם הבמה של הראפר המצליח מייקל ריי סטיבנסון. פירוש השם Tyga הוא ראשי התיבות "Thank You God Always". מאז שהחל את הקריירה שלו ב-2008, הספיק טייגה להוציא שישה אלבומי אולפן ולהיות אחראי על להיטים רבים כשבראשם הלהיט “BedRock”.

בין היתר, הספיק לשתף פעולה עם השמות החמים ביותר בתעשיית הראפ וההיפ הופ והנפיק להיטים גדולים כגון "Fan of a Fan" עם כריס בראון, "DIP" עם ניקי מינאג', "GIRLS HAVE FUN" עם ג'י איזי וריץ' דה קיד, או השיר "TASTE" עם אופסט.

בשנה שעברה הוציא טייגה את אלבומו השישי "Kyoto" וגם השתתף בסינגל "Kream" של הזמרת איגי אזליה.

טייגה בישראל 2019 – מה יהיו מחירי הכרטיסים?

ובכן, ההופעה של טייגה בישראל תתקיים ב-23 באפריל 2019 במועדון הדזרט בראשון לציון. מחירי הכרטיסים להופעה של Tyga בישראל עומדים על 225 ש"ח במחיר מוזל במכירה מוקדמת. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "איוונטים" בעמוד הבא.

צפו באחד הלהיטים הגדולים של טייגה "Taste" עם Offset:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק