חפץ – הבימה (עם צביקה הדר)

ההצגה חפץ הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!
ההצגה חפץ הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח! צילום: רדיי רובינשטיין

השחקן צביקה הדר מגיע לתיאטרון הבימה עם ההצגה החדשה "חפץ". במה בדיוק מדובר? מתי תוכלו לראות את ההצגה ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח בלבד? הנה כל הפרטים.

תיאטרון הבימה מביא לבמה את ההצגה החדשה והמדוברת "חפץ" של חנוך לוין בכיכובם של צביקה הדר, אסנת פישמן ובן יוסיפוביץ'. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל לוח הצגות עדכני ל-2024 ומידע על רכישת כרטיסים מוזלים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח.

חפץ הבימה – לוח הצגות 2024

ההצגה חפץ תחל לרוץ מתחילת 2024 באולם מסקין בתיאטרון הבימה. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין 30 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין 22 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה וחצי

כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה חפץ בקופות התיאטרון הבימה עומד על 220 ש"ח, אך באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

אודות ההצגה חפץ

מדובר בהצגה של חנוך לוין הידוע שכתב את ההצגה ב-1972 ודווקא נדחה בזמנו ע"י הבימה והקאמרי אך עלה בסופו של דבר בתיאטרון חיפה וזכה שם להצלחה גדולה. ההצגה מספרת על חפץ – אדם לא יוצלח שחי בביתם של טיגלך וכלמנסע הוריה של פוגרה שעומדת להתחתן עם ורשביאק.

וכשפוגרה מתחתנת ולחפץ לא מודיעים – מתחילה סחרחרת של אירועים שתנסה להבהיר מי כאן מאושר ומי אומלל. במשחקי כוחות בין משפילים ומושפלים שיובילו לסוף הבלתי נמנע – ייחשף הקיום האנושי במלוא עליבותו.

שחקנים ומשתתפים

בהצגה ישחקו צביקה הדר שיגלם את דמותו של "טיגלך", אסנת פישמן שתגלם את "כלמנסע" ובן יוסיפוביץ' שיגלם את "חפץ". שחקנים נוספים בהצגה יהיו נדיר אלדד/אבישי מרידור, הגר טישמן, דניאל סבג, אורי הוכמן ואושרת אינגדשט. על הבימוי אחראית מירי לזר שכתבה גם את המוזיקה.

חפץ הצגה – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה חפץ ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון הבימה:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק