חנן בן ארי הופעות 2019 – כרטיסים, מחירים ומידע נוסף

חנן בן ארי הופעות 2018 - כרטיסים, מחירים ומידע נוסף

הזמר המצליח חנן בן ארי ממשיך את סיבוב ההופעות המצליח ויופיע בערים רבות ברחבי הארץ במהלך 2019. איפה יתקיימו ההופעות הקרובות? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? קבלו את לוח ההופעות העדכני ביותר של חנן בן ארי ל-2019.

חנן בן ארי משתייך לחבורה חדשה של זמרים דתיים צעירים שהצליחו לפתוח את מחסום המגזר ולהגיע אל לב המיינסטרים של המוסיקה הישראלית. יחד איתו ברשימה זו נמצאים גם הזמרים שי ריבו, ארז בן ארי ואחרים. בניגוד לזמרים כמו אביתר בנאי או אהוד בנאי שהגיעו מהעולם החילוני וחזרו בתשובה שנים רבות לאחר מכן, בן ארי ושאר החבורה, עשו דרך ארוכה וקשה ויותר אל המיינסטרים הישראלי כשהם לא פוחדים מהכיפה ומהסטריאוטיפים שמאחוריה.

בן ארי הוא אחד הזמרים המושמעים ביותר ברדיו וברשת, מופיע בקביעות בפסטיבלים גדולים ובמועדוני זאפה השונים וזוכה להערכה רבה הן בקרב הקהל הישראלי והן בקרב "הברנז'ה" החילונית. הוא הספיק לזכות בתארים רבים כמו זכייה בשיר השנה של אקו"ם, מצעד השנתי של גלגלצ ועוד.

חנן בן ארי לוח הופעות 2019

בן ארי נמצא ממשיך להופיע כל הזמן ברחבי הארץ ובהם הוא מציג את הלהיטים מצליחים שלו כגון "ויקיפדיה", "תודה שאת", "מה אתה רוצה ממני", "בשורות טובות", "לא לבד", "ממך עד אליי", "החיים שלנו תותים", "אמא אם הייתי", ואחרים. כמו כן, במסגרת מופעי יום העצמאות 2019, יופיע בן ארי ככל הנראה בפתח תקווה.

להלן לוח ההופעות הקרובות של חנן בן ארי בחודשים הקרובים ב-2019:

מופע תאריךמיקוםמחירכרטיסים
חנן בן ארי בהופעה16 ביוני 2019בית יד לבנים אשדוד135 ש"חרכישת כרטיסים

כרטיסים לחנן בן ארי

כפי שאתם יכולים לראות, מחירי הכרטיסים לחנן בן ארי עומדים על 135 ש"ח. ניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות הקישורים המופיעים כאן למעלה בטבלה.

החשיפה הגדולה הראשונה של חנן בן ארי החלה עם הוצאת הסינגל "ממך עד אליי" שהפך להצלחה מיידית וזכה להשמעות רבות בגלגלצ ובתחנות רדיו נוספות. בעזרת אתר מימון המונים ותרומה גדולה מהמעריצים, הוציא בן ארי את אלבומו הראשון "איזון" שכלל להיטים גדולים נוספים כמו "אמא אם הייתי" וכמובן להיטו המפורסם ביותר "החיים שלנו תותים".

אלבומו השני "לא לבד" שיצא באפריל השנה, כלל גם הוא להיטים רבים כגון "ויקיפדיה", "תודה שאת", "מה אתה רוצה ממני", "בשורות טובות", "לא לבד" ועוד. בן ארי כבר הספיק לשתף פעולה עם אמנים מובילים במוסיקה הישראלית כמו עברי לידר, קרן פלס, משה פרץ ואחרים והוא מרבה להופיע בהופעות קטנות לצד גדולות ברחבי הארץ.

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם כתבות מעודכנות עם לוח הופעות עדכני של האמנים המובילים בישראל. אתם מוזמנים להיכנס לעמודי האמנים כאן באתר "קצת תרבות" ולצפות בלוח הופעות עדכני של אמנים רבים כמו: יהורם גאון, אייל גולן, עומר אדם, ריטה, אנה זק, אמיר דדון, אברהם טל, יהודה פוליקר, אליעד, עברי לידר, עידן רייכל, ברי סחרוף, אביתר בנאידיקלה, שחר חסון, שלום אסייג, שלמה ארצי, קרן פלס ואחרים.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן