חנן בן ארי הופעות 2018 – כרטיסים, מחירים ומידע נוסף

חנן בן ארי הופעות 2018 - כרטיסים, מחירים ומידע נוסף

הזמר המצליח חנן בן ארי ממשיך את סיבוב ההופעות המצליח שלו עם אלבומו האחרון ויופיע בערים רבות ברחבי הארץ במהלך 2018. איפה יתקיימו ההופעות הקרובות? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? קבלו את לוח ההופעות העדכני ביותר של חנן בן ארי ל-2018.

חנן בן ארי משתייך לחבורה חדשה של זמרים דתיים צעירים שהצליחו לפתוח את מחסום המגזר ולהגיע אל לב המיינסטרים של המוסיקה הישראלית. יחד איתו ברשימה זו נמצאים גם הזמרים שי ריבו, ארז בן ארי ואחרים. בניגוד לזמרים כמו אביתר בנאי או אהוד בנאי שהגיעו מהעולם החילוני וחזרו בתשובה שנים רבות לאחר מכן, בן ארי ושאר החבורה, עשו דרך ארוכה וקשה ויותר אל המיינסטרים הישראלי כשהם לא פוחדים מהכיפה ומהסטריאוטיפים שמאחוריה.

בן ארי הוא אחד הזמרים המושמעים ביותר ברדיו וברשת, מופיע בקביעות בפסטיבלים גדולים ובמועדוני זאפה השונים וזוכה להערכה רבה הן בקרב הקהל הישראלי והן בקרב "הברנז'ה" החילונית. הוא הספיק לזכות בתארים רבים כמו זכייה בשיר השנה של אקו"ם, מצעד השנתי של גלגלצ ועוד.

חנן בן ארי לוח הופעות 2018

בן ארי נמצא כרגע בעיצומו של סיבוב הופעות המקדם את אלבומו החדש "לא לבד" שהנפיק כמה להיטים מצליחים מאוד כמו "ויקיפדיה", "תודה שאת", "מה אתה רוצה ממני", "בשורות טובות", "לא לבד" ועוד. במופעים הוא צפוי לבצע את הקטעים מהאלבום החדש לצד להיטיו הידועים כמו "ממך עד אליי", "החיים שלנו תותים", "אמא אם הייתי", ואחרים.

להלן לוח ההופעות הקרובות של חנן בן ארי בחודשים הקרובים:

מופע תאריך מיקום מחיר כרטיסים
חנן בן ארי הופעה 14 בנובמבר 2018 מרכז הקונגרסים אשקלון 30 ש"ח רכישת כרטיסים
חנן בן ארי הופעה 26 בדצמבר 2018 כרם ברקן 125 ש"ח רכישת כרטיסים
חנן בן ארי הופעה 8 בינואר 2019 זאפה ת"א 134 ש"ח רכישת כרטיסים
חנן בן ארי הופעה 17 בינואר 2019 היכל התרבות אור יהודה לא ידוע רכישת כרטיסים

כרטיסים לחנן בן ארי

כפי שאתם יכולים לראות, מחירי הכרטיסים לחנן בן ארי נעים בין 125 ל-189 ש"ח. ניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות הקישורים המופיעים כאן למעלה בטבלה.

החשיפה הגדולה הראשונה של חנן בן ארי החלה עם הוצאת הסינגל "ממך עד אליי" שהפך להצלחה מיידית וזכה להשמעות רבות בגלגלצ ובתחנות רדיו נוספות. בעזרת אתר מימון המונים ותרומה גדולה מהמעריצים, הוציא בן ארי את אלבומו הראשון "איזון" שכלל להיטים גדולים נוספים כמו "אמא אם הייתי" וכמובן להיטו המפורסם ביותר "החיים שלנו תותים".

אלבומו השני "לא לבד" שיצא באפריל השנה, כלל גם הוא להיטים רבים כגון "ויקיפדיה", "תודה שאת", "מה אתה רוצה ממני", "בשורות טובות", "לא לבד" ועוד. בן ארי כבר הספיק לשתף פעולה עם אמנים מובילים במוסיקה הישראלית כמו עברי לידר, קרן פלס, משה פרץ ואחרים והוא מרבה להופיע בהופעות קטנות לצד גדולות ברחבי הארץ.

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם כתבות מעודכנות עם לוח הופעות עדכני של האמנים המובילים בישראל. אתם מוזמנים להיכנס לעמודי האמנים כאן באתר "קצת תרבות" ולצפות בלוח הופעות עדכני של אמנים רבים כמו: יהורם גאון, אייל גולן, עומר אדם, ריטה, אנה זק, אמיר דדון, אברהם טל, יהודה פוליקר, אליעד, עברי לידר, עידן רייכל, ברי סחרוף, אביתר בנאידיקלה, שחר חסון, שלום אסייג, שלמה ארצי, קרן פלס ואחרים.

חנן בן ארי הופעות 2018 – כרטיסים, מחירים ומידע נוסף
4.8 (95.68%) 37 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן