חנוך לוין האופרה – כל הפרטים על האופרה החדשה והמסקרנת!

חנוך לוין האופרה - כל הפרטים על האופרה החדשה והמסקרנת
חנוך לוין האופרה - כל הפרטים על האופרה החדשה והמסקרנת

כל הפרטים על ההפקה האופראית החדשה של האופרה הישראלית – "חנוך לוין – האופרה" שתרוץ במהלך חודש אוקטובר 2023. מתי בדיוק ואיפה תוכלו לראות? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות?

האופרה הישראלית תעלה בחודש אוקטובר 2023 הקרוב, הפקה אופראית חדשה ומסקרנת בשם "חנוך לוין האופרה" בה חמישה מלחינים ישראלים בכירים הלחינו קטעים ושירים ידועים של חנוך לוין ויצרו עולם אופראי וצבעוני על פי הדמויות הידועות של אחד המחזאים הגדולים בישראל.

5 המלחינים שהלחינו את הקטעים למופע הם דוד זבה, יוסי בן נון, יונתן כנען, יונתן קרת ורוני רשף. זבה גם ינצח על הערב לפי הבימוי של שירית לי וייס שכבר הספיקה לביים בעברה הפקות רבות של האופרה הישראלית כגון "הספר מסיווליה", "המדיום" ועוד.

10 סולנים בכירים מהאופרה הישראלית ייקחו חלק במופע: טל גנור, נועם היינץ, תום כהן, יעל לויטה, תמרה נבות, עדי עזרא, יאיר פולישוק, ענת צ'רני, סיון קרן ועודד רייך. את הערב תלווה תזמורת האופרה הישראלית – התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון. השירה תהיה בעברית.

חנוך לוין האופרה  – לוח הופעות 2023

הקונצרטים יתקיימו בין התאריכים 17-22 באוקטובר 2023. המופע ב-20 לאוקטובר יתקיים ביום שישי בצהריים בשעה 13:00. שאר המופעים יהיו מופעי ערב.

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לאופרה טרם נפתחה וצפויה להיפתח בקרוב באתר האופרה הישראלית. עדיין לא ידוע מה יהיו מחירי הכרטיסים. אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן כל הזמן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים יותר מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כל הזמן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק