חנוך לוין האופרה 2024

חנוך לוין האופרה 2024
חנוך לוין האופרה 2024 . צילום: Предоставлено Израильской оперой

כל הפרטים על ההפקה האופראית החדשה של האופרה הישראלית – "חנוך לוין – האופרה" שתרוץ בחודשים הקרובים. מתי בדיוק ואיפה תוכלו לראות? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות?

האופרה הישראלית מעלה הפקה אופראית חדשה ומסקרנת בשם "חנוך לוין האופרה" בה חמישה מלחינים ישראלים בכירים הלחינו קטעים ושירים ידועים של חנוך לוין ויצרו עולם אופראי וצבעוני על פי הדמויות הידועות של אחד המחזאים הגדולים בישראל. בעמוד זה תמצאו את כל הפרטים על האופרה כולל מידע על רכישת כרטיסים ולוח הופעות מעודכן.

חנוך לוין האופרה – לוח הופעות 2024

הקונצרטים יתקיימו במהלך חודש פברואר 2024. להלן לוח ההופעות העדכני של הקונצרטים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 52 כרטיסים
180 - 290
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 45 כרטיסים
180 - 290
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות
המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 35 כרטיסים
180 - 290
רכישת כרטיסים שעה ו-45 דקות

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לאופרה נפתחה ונמצאת בעיצומה. ניתן להזמין כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים ינועו בין 156 ש"ח לכרטיסים הזולים יותר ועד ל-290 לכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם.

אודות האופרה חנוך לוין

5 המלחינים שהלחינו את הקטעים למופע הם דוד זבה, יוסי בן נון, יונתן כנען, יונתן קרת ורוני רשף. זבה גם ינצח על הערב לפי הבימוי של שירית לי וייס שכבר הספיקה לביים בעברה הפקות רבות של האופרה הישראלית כגון "הספר מסיווליה", "המדיום" ועוד.

10 סולנים בכירים מהאופרה הישראלית ייקחו חלק במופע: טל גנור, נועם היינץ, תום כהן, יעל לויטה, תמרה נבות, עדי עזרא, יאיר פולישוק, ענת צ'רני, סיון קרן ועודד רייך. את הערב תלווה תזמורת האופרה הישראלית – התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון. השירה תהיה בעברית.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים יותר מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כל הזמן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק