חיפזון וזהירון במופע חדש לקיץ 2020 – כרטיסים, תאריכים וכל הפרטים

חיפזון וזהירון במופע חדש לקיץ 2020 - כרטיסים, תאריכים וכל הפרטים. צילום: רונן אקרמן וכפיר בולוטין.

צמד כוכבי הילדים המצליח חיפזון וזהירון חוזרים גם הם לשגרה שלאחר הקורונה ומציגים מופע קיץ חדש בשם "מסיבת קיץ" שירוץ ברחבי הארץ במהלך חודש אוגוסט 2020 הקרוב. לאיזו עיר יגיע המופע ומתי? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

כוכבי הילדים המצליחים חיפזון וזהירון שנחשבים לפופולריים במיוחד בקרב ילדי ישראל, הרבה בזכות תוכנית הטלוויזיה שלהם בכבלים, יוצאים עם מופע ילדים חדש לקיץ 2020 שייקרא "מסיבת קיץ" ויציג לוח הופעות רחב ומגוון ברחבי הארץ במהלך חודש אוגוסט הקרוב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והמשך בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על מחירי הכרטיסים, הנחות, תאריכים עדכניים ועוד.

המופע החדש של חיפזון וזהירון יביא לבמה את השירים המוכרים של השניים מתוכנית הטלוויזיה המצליחה יחד עם שירי ילדות קלאסיים ומוכרים, כשהם שזורים בקטעי מעבר וקישור קומיים המותאמים בעיקר לילדים בגילאי 3 עד 8. במופע ישתתפו דמויות הסדרה הקבועות והמוכרות חיפזון, זהירון, טישו ופרלה פרליטה מהבאגיס, שישולבו עם רקדניות ותפאורה מושקעת מותאמת.

כרטיסים לחיפזון וזהירון 2020 – איפה רוכשים כרטיסים למופע החדש ומהם המחירים?

מכירת הכרטיסים למופע החדש של חיפזון וזהירון "מסיבת קיץ" נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד כעת על 89 ש"ח לכל המופעים בכל הערים ברחבי הארץ.

לוח הופעות

המופע יגיע החל מחודש אוגוסט 2020 לערים רבות בישראל כגון חיפה, ראשון, עפולה, כפר סבא, נתניה, לוד, גני תקווה, אשקלון, קרית גת, יבנה, נס ציונה, פתח תקווה ועוד. להלן לוח הופעות עדכני של המופע בחודשים הקרובים:

ראשון לציוןהיכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון34 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
עפולההיכל התרבות עפולה24 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
חיפהמרכז רפפורט – אולם האודיטוריום חיפה43 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
אשקלוןהיכל התרבות אשקלון31 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
קרית גתהיכל התרבות קרית גת36 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
גני תקווהמרכז הבמה – אולם אודיטוריום30 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
כפר סבאהיכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים34 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
לודהיכל התרבות לוֹד23 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
יבנההיכל התרבות יבנה28 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
נס ציונההיכל התרבות נס ציונה24 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
נתניההיכל התרבות העירוני נתניה – האודיטוריום24 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים
פתח תקווההיכל התרבות פתח תקווה31 כרטיסים
89 ₪
רכישת כרטיסים

הנחות

בשלב זה טרם מצאנו מידע על הנחות, כרטיסים מוזלים, מבצעי 1+1 וכד'. אנו ממשיכים לבדוק כל הזמן ומעדכנים בזמן אמת בעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות" או בעמוד הטוויטר שלנו כאן. מוזמנים לסמן לייק ולעקוב.

אודות חיפזון וזהירון

צמד כוכבי הילדים חיפזון וזהירון החלו את דרכם כבר ב-2011 עם עליית תוכנית הטלוויזיה בערוץ HOT VOD Young בכבלים. שני כוכבי הסדרה הם יפעה מימון (חיפזון) ורונה בקרמן (זהירון). לצידם משתפים דמויות משנה רבות ומגוונות שהתחלפו או התווספו במהלך השנים. העונה האחרונה של התוכנית עלתה בחודש יוני 2018.

עלית התוכניות ודמויותיה מבוססות על הספרים של מאיה גוזלי שגם יצרה את הסדרה כשבכל עונה נושא התוכנית מתחלף. עלילות הפרקים מציגות מסרים חינוכיים בנושאים כמו עידוד קריאה, זהירות בדרכים, עזרה לזולת, אורח חיים בריא וכד'.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן