חומות של תקווה תיאטרון גשר – כרטיסים ב-146 ש"ח במקום 300!

חומות של תקווה הצגה בתיאטרון גשר - כרטיסים החל מ-115 ש"ח!
חומות של תקווה הצגה בתיאטרון גשר - כרטיסים החל מ-115 ש"ח! צילום: תיאטרון גשר

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון גשר חומות של תקווה שמביאה עיבוד בימתי חדש ומסקרן לסרט הידוע. מתי תוכלו לראות את ההצגה ואיך תרכשו כרטיסים מוזלים? בכתבה שלפניכם.

הסיפור של סטיבן קינג שהפך גם לסרט שובר הקופות המצליח חומות של תקווה, יגיע לראשונה בישראל בגרסת הצגה בתיאטרון גשר בעיבוד בימתי חדש שכתב וביים נועם שמואל. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה החדשה לרבות רשימת שחקנים, לוח הצגות עדכני וגם פרטים על כרטיסים מוזלים.

חומות של תקווה הצגה – לוח הצגות 2024

ההצגה חומות של תקווה תחל לרוץ בתיאטרון גשר באולם נגה. להלן לוח ההצגות המעודכן לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה 31 כרטיסים
146
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה

ההצגה חומות של תקווה – כרטיסים מוזלים החל מ-146 ש"ח

מחיר הכרטיסים להצגה החדשה של גשר עומד בקופות התיאטרון על 300 ש"ח אך באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה ובמחיר מוזל החל מ-146 ש"ח. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

אודות ההצגה חומות של תקווה בתיאטרון גשר

הסרט "חומות של תקווה" המבוסס על סיפור קצר מאת סטיבן קינג ובו כיכבו השחקנים טים רובינס ומורגם פרימן, נחשב לאחד הסרטים המצליחים והטובים ביותר בכל הזמנים והיה מועמד ל-7 פרסי אוסקר. עתה, תיאטרון גשר יעלה לראשונה בישראל, גרסה בימתית לסרט הידוע. על העיבוד והבימוי אחראי הבימאי נועם שמואל שכבר הספיק ליצור עיבודים בימתיים בתיאטרון לספרי המופת "רודף העפיפונים" ו"אלף שמשות זוהרות" שעדין רצות בימים אלו בתיאטרון.

מדובר בעלילת דרמה מרגשת ביותר המספרת על חברות הנרקמת בין שני אסירים כשאחד מהם טוען לחפותו. השניים מנסים לברוח מבית הכלא והסיפור מביא את נסיון הבריחה תוך שימת דגש לחברות האמיצה של השניים.

רשימת שחקנים

על הבימוי כאמור אחראי נועם שמואל ועל התרגום רועי חן. רשימת השחקנים בהצגה חומות של תקווה כוללת את אורי יניב, יובל ינאי, אלכסנדר סנדרוביץ', מיקי לאון, אלי מנשה, שלומי ברטונוב, אבי אזולאי, עמנואל רוזנבאום, דניאל טגאו, תום אפלבאום, נועם טל ושיר סייג.

ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט של ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים באתרים ובעיתונות המובילה בישראל.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון גשר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק