חגיגה בחווה הצגה לילדים – הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

חגיגה בחווה הצגה לילדים - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
חגיגה בחווה הצגה לילדים - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023. צילום: עדי ברק

כל הפרטים על הצגת הילדים המצליחה חגיגה בחווה בכיכובם של גיא פרידמן ושחקנים נוספים. אז איפה ומתי תגיע ההצגה לעיר שלכם? כמה עולים כרטיסים? ואיך מזמינים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הנדנדה מביא לבימות את הצגת הילדים חגיגה בחווה  – הצגה המוקדשת לשירי החיות הידועים והקלאסיים מעולם שירי הילדים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים אודות ההצגה לרבות מידע על רכישת כרטיסים, לוח הצגות מעודכן והנחות ומבצעים.

ההצגה חגיגה בחווה – לוח הצגות 2023

ההצגה חגיגה בחווה תציג תאריכים רבים ותגיע לערים רבות בכל רחבי הארץ כגון כפר סבא, קרית גת, נס ציונה ועוד. להלן לוח ההצגות המתעדכן של ההצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
קיבוץ יפעת אולם המופעים יפעת 18 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה
הרצליה היכל אמנויות הבמה הרצליה 53 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה
קיבוץ יגור יד למגינים יגור 73 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה

חגיגה בחווה כרטיסים

מחיר הכרטיסים להצגה עומד על 81 ש"ח לכל ההצגות ברחבי הארץ. מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. שימו לב: רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל. משך ההצגה הוא כשעה והיא מומלצת לגילאי 2-6.

אודות ההצגה חגיגה בחווה

ההצגה חגיגה בחווה מביאה לבמה את שירי הילדות הידועים והקלאסיים המבוססים על חיות כמו למשל "לדוד משה היתה חווה", "רוץ בן סוסים", "לסבתא של אפרים", "השפן הקטן", "פרפר נחמד" ועוד, כשהם משולבים בתוך סיפור עלילת ההצגה.

את ההצגה כתב וביים עידן עמית ומככבים בה השחקנים והשחקניות: גיא פרידמן, שרון שחל, אביתר בר דוד, עידו ביאליק וענבר גלת. את המוזיקה להצגה כתב אריאל קשת.

צפו בטריילר של ההצגה חגיגה בחווה

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מחירים נמוכים מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בכל מידע חדש בנושא. עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק