זרים הקאמרי – כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023

זרים הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023
זרים הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023

כל מה שידוע על ההצגה החדשה של תיאטרון הקאמרי זרים בכיכובם של דרור קרן ואולה שור סלקטר. מתי תוכלו לראות את ההצגה ואיפה? מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

המחזה הידוע של יהושע סובול "זרים" זוכה לעיבוד חדש לעונה החדשה של תיאטרון הקאמרי בו יככבו בין היתר דרור קרן ואולה שור סלקטר בתפקידים הראשיים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה החדשה לרבות פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מתעדכן.

זרים, הוא אחד המחזות המרגשים ונוגעים ללב שכתב המחזאי המוערך יהושע סובול. המחזה עלה בתיאטרון הבימה ב-1999 ועתה זוכה לפרשנות חדשה בתיאטרון הקאמרי לפי עיבוד של גיא בן אהרון ודרור קרן.

עלילת ההצגה זרים עוסקת ביחסים בין גצל, שבעבר עבד במפעל לביסקוויטים, וחי כיום עם המטפלת המסורה ממולדובה מדלנה ועם הזכרונות של האירועים שליוו אותו במהלך החיים, לבין אורח לא צפוי שמגיע לדירתו של גצל ויוצר מערכת יחסים מוזרה ששוברת את שגרת יומו.

זרים הקאמרי – לוח הצגות 2023

בקאמרי טרם פרסמו את מועדי ההצגה, והתאריכים הרשמיים צפויים להתפרסם בקרוב. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו כשיתפרסמו התאריכים.

כרטיסים ומחירים

מחירי הכרטיסים טרם פורסמו וצפויים להתפרסם בקרוב.

זרים הצגה – שחקנים ומשתתפים

רשימת השחקנים והשחקניות המלאה טרם פורסמה. כרגע ידוע כי השחקן הראשי בהצגה יהיה דרור קרן ולצידו השחקנית אולה שור סלקטר. נעדכן בקרוב עם פרסום רשימת השחקנים המלאה.

ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק