זמריית צירופים 2024 – לוח הופעות ורכישת כרטיסים

זמריית צירופים 2024 - לוח הופעות ורכישת כרטיסים
זמריית צירופים 2024 - לוח הופעות ורכישת כרטיסים. צילום: יגאל רפפורט

המרכז למוסיקה בתל אביב-יפו מארח השנה את "זמריית צירופים", מפעל ותיק ויוקרתי המתקיים מזה 71 שנה. הזמריה, שנוסדה בשנת 1952 כחזונו של אהרון צבי פרופס, שימשה במשך השנים כמפגש בינלאומי לחברי מקהלות יהודיים מכל העולם, בדומה לאירוע הספורט "מכביה".

במשך ארבעה ימים בין התאריכים 1-4 ביולי 2024, המרכז למוסיקה ישמש במה לקונצרטים, הופעות, סדנאות ומפגשים בהשתתפות מאות זמרי מקהלות ומנצחים מובילים מהארץ ומהעולם. האירוע הוא חגיגה של מוזיקה ושירת מקהלה, המביא יחד אנשים מתרבויות שונות לחוויה משותפת ומעשירה.

זמריית צירופים 2024 – לוח הופעות

הזמרייה תואמת את חזונו של המרכז למוזיקה תל אביב-יפו, שמטרתו להיות מוקד למפגש בין תרבויות ולפעילות קהילתית. סיפורו של המרכז מתחיל בשנות ה-50, כאשר הוקמה תזמורת נוער עירונית. בתמיכת ראש העיר דאז, מרדכי נמיר, ובסיוע תרומתם הנדיבה של בני הזוג פיליפ וג'ניס לוין מניו יורק, עברה התזמורת בשנת 1965 למשכנה הקבוע, המבנה הנוכחי של מרכז המוסיקה.

מאז, המרכז מהווה מודל לבתי ספר למוסיקה רבים בארץ. בשנת 1978 הפכה החורשה הסמוכה "בסה" ל"גן כרונינגן". משפחת לוין המשיכה לתמוך בפעילות המרכז, ובשנות ה-80, ביוזמת ראש העיר שלמה להט, נבנה אולם מופעים לקונצרטים של תזמורות נוער והרכבים אורחים, שנחנך ב-1995.

זמריית צירופים במרכז המוסיקה ממשיכה מסורת עשירה ומכובדת, ומהווה נקודת ציון חשובה בחיי התרבות והחינוך המוסיקלי של תל אביב-יפו בפרט, ושל ישראל בכלל. היא מזמינה את הקהל הרחב להתחבר למורשת המוסיקלית העולמית, לגלות כישרונות חדשים, וליהנות מהופעות ברמה הגבוהה ביותר. אירוע מיוחד זה מבטיח לרגש, לעורר השראה ולחבר בין אנשים דרך הכוח המאחד של המוסיקה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק