הצגת הילדים ורדינון ביער הירוק – כרטיסים ולוח הצגות 2023

הצגת הילדים ורדינון ביער הירוק - כרטיסים ולוח הצגות 2023
הצגת הילדים ורדינון ביער הירוק - כרטיסים ולוח הצגות 2023. צילום: רונן הרצוג

הצגת הילדים החדשה ורדינון ביער הירוק מביאה לבמה את ורדינון והחיות מתוכנית הטלוויזיה הידועה. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

כוכב הילדים ורדינון המוכר לילדים מתוכנית הטלוויזיה המצליחה, יוצא בהצגת ילדים חדשה "ורדינון ביער הירוק" יחד עם הדמויות הקבועות מהתוכנית ויגיע לערים רבות ברחבי הארץ. בעמוד הבא תוכלו למצוא את לוח ההצגות העדכני של ההצגה ומידע על רכישת כרטיסים והנחות.

ורדינון ביער הירוק לוח הצגות 2023

להלן לוח ההצגות של הצגת הילדים בחודשים הקרובים:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לכל המופעים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד במחיר אחיד על 85 ש"ח לכל ההצגות.

אודות ההצגה ורדינון ביער הירוק

מדובר בהצגה מוזיקלית וחינוכית המביאה עימה מסר של הגשמה עצמית והגשמת חלומות. עלילת ההצגה מספרת על ורדינון, המגיע אל היער הירוק ופוגש שם את כל חבריו החיות מתוכנית הטלוויזיה הידועה. לכל אחד מחבריו חלום משלו וורדינון מעודד אותם להגשים את החלום שלהם למרות כל הקשיים בדרך, אך האם גם הם יעזרו לורדינון להגשים את החלום שלו?

משך ההצגה הוא כשעה והיא מומלצת בעיקר לילדים בין הגילאים 2-8.

הנחות ומבצעים

בשלב זה, לא מצאנו מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים יותר מהמחירים הנקובים כאן. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק