וניה הקאמרי – כרטיסים מוזלים ב-106 ש"ח ולוח הצגות 2023

וניה הקאמרי - כרטיסים מוזלים ב-106 ש"ח ולוח הצגות 2023
וניה הקאמרי - כרטיסים מוזלים ב-106 ש"ח ולוח הצגות 2023

ההצגה החדשה של תיאטרון הקאמרי "וניה", מביאה את הקלאסיקה של צ'כוב לאקטואליה של היום. דרור קרן ויובל סגל מככבים. מתי תוכלו לראות את ההצגה? איפה קונים כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-106 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הקאמרי מעלה בחודשים הקרובים את ההצגה הידועה של צ'כוב – "וניה" בעיבוד חדש של איתי טיראן ובכיכובם של דרור קרן, יובל סגל ושחקנים ושחקניות נוספים. בהמשך עמוד זה, תוכלו לקבל את כל המידע על ההצגה החדשה כולל פרטים על מחירי הכרטיסים, לוח הצגות עדכני ורכישת כרטיסים מוזלים ב-106 ש"ח בלבד.

ההצגה וניה הקאמרי – לוח הצגות 2023

ההצגה החדשה וניה תציג תאריכים בחודשים הקרובים לאורך 2023. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה:

כרטיסים מוזלים להצגה וניה

מחיר הכרטיסים עומד על 106 ש"ח בלבד לאדם. ניתן להזמין את הכרטיסים אונליין באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא.

אודות ההצגה וניה

ההצגה החדשה של הקאמרי וניה היא עיבוד מחודש למחזה הידוע של צ'כוב "הדוד וניה" הנחשב לקלאסיקה של המחזאי הרוסי הידוע אליו אחרי איתי טיראן. על הבימוי הופקד כפיר אזולאי ומשתתפים בו השחקנים והשחקניות דרור קרן, יובל סגל, אנסטסיה פיין, כינרת לימוני, רמי ברוך / אלי גורנשטיין, מרים זוהר.

עלילת ההצגה עברה אדפטציה בסגנון חופשי לאקטואליה של היום ותתרחש סביב נושא שעדיין מאוד אקטואלי בשנים האחרונות – מגיפה, כשהיא מאלצת חבורה של טיפוסים שונים להתקבץ באין ברירה במלון כושל בו אין אורחים כלל. החיבור וההתנגשות בין עולמו של כל אחד מהחבורה הופך את את השהות לסביבה מתוחה ומוזרה ומציגה את הרגשות, היצרים כפי שרק צ'כוב יידע לעשות ובפרשנות מחודשת של איתי טיראן.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק