וואי פארק פסח 2022 בגני התערוכה תל אביב – כרטיסים וכל הפרטים!

אירוע האקסטרים לילדים ולכל המשפחה וואי פארק חוזר לפסח 2022 בגני התערוכה ת"א עם שדרוגים מעניינים. מה בדיוק מחכה לכם שם? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

פארק האקסטרים וואי פארק (Wipark) חוזר שוב ויתקיים גם בפסח 2022 הפעם בגני התערוכה בתל אביב במהלך כל חופשת החג וחול המועד פסח 2022. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים על 99 ש"ח. הנה כל הפרטים.

וואיפארק פסח 2022 בגני התערוכה תל אביב – תאריכים

להלן כל התאריכים בהן האירוע וואי פארק יתקיים השנה בפסח 2022:

כרטיסים לוואי פארק פסח 2022 – מהם מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים?

מכירת הכרטיסים לוואי פארק נפתחה כשמחירי הכרטיסים עומדים כולם במחיר זהה על 99 ש"ח. הכרטיסים נמכרים לפי סבבים כשכל סבב נמשך שעתיים. הכרטיסים נמכרים באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" בעמוד הבא. שימו לב: ילדים מגיל שנתיים ומעלה מחוייבים בכרטיס.

אודות וואי פארק בפסח 2022

אז אחרי שכבר זכה להצלחה גדולה בשנים האחרונות ולמעלה מ-300 אלף איש בישראל השתתפו בחוויה, האירוע וואי פארק ממשיך גם לפסח הקרוב כאשר גם הפעם, יציג את מתנפחי האקסטרים הענקיים בסגנון המתנפחים מתוכנית הטלוויזיה המצליחה כשהפעם הם חוזרים במתכונת משודרגת. במקביל למתנפחים, יכלול הפארק גם דוכנים רבים והפעלות שונות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק