התקווה הבימה 2018/2019 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מעודכן

התקווה הבימה 2018/2019 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מעודכן
התקווה הבימה 2018/2019 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מעודכן

תיאטרון הבימה ממשיך להריץ את ההצגה התקווה של רוני פינקוביץ' ברחבי הארץ. כמה עולים כרטיסים להצגה? איפה תוכלו למצוא לוח הצגות מעודכן ל-2018/2019? ואיפה תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים והנחות? כל הפרטים בעמוד ההצגה שבאתר קצת תרבות.

ההצגה "התקווה" שעלתה בחודש יוני 2018 בתיאטרון הבימה בכיכובם של ריקי בליך, תומר שרון ועוד, ממשיכה לרוץ גם בחודשים הקרובים כשהיא יוצאת גם למופעי חוץ בערים שונות ברחבי הארץ. בעמוד זה, תוכלו להתעדכן בלוח ההצגות המעודכן של ההצגה לחודשים הקרובים, לבדוק את מחירי הכרטיסים ודרכי רכישתם וגם ללמוד איך ניתן למצוא כרטיסים מוזלים ומבצעים.

התקווה הבימה לוח הצגות 2018/2019

נכון לזמן כתיבת שורות אלו, לוח ההופעות של ההצגה התקווה כולל רק מופעי חוץ ואין בשלב זה הצגות בתיאטרון הבימה. תוכלו למצוא את ההצגה בהיכל מאיר ניצן בראשון לציון ובהיכל התרבות במודיעין בין החודשים נובמבר 2018 ועד ינואר 2019.

להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה (שימו לב: הלוח מתעדכן באופן רציף וקבוע כך שתוכלו תמיד לחזור לכאן ולהתעדכן):

תאריך מיקום מחיר כרטיסים
6 בנובמבר 2018 היכל מאיר ניצן ראשון לציון 81 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים
6 בינואר 2019 היכל התרבות מודיעין 125 ש"ח רכישת כרטיסים מוזלים

התקווה הבימה כרטיסים מוזלים, מבצעים או הנחות

ניתן למצוא כרטיסים מוזלים באמצעות קנייה באינטרנט. באתר הבא תוכלו למשל לרכוש כרטיסים החל מ-81 ש"ח בלבד להופעה בראשון לציון. משך זמן ההצגה הוא כשעה וארבעים וחמש דקות ללא הפסקה.

אודות ההצגה התקווה

מדובר בהצגה שכתב הבימאי רוני פינקוביץ', שכתב בעבר כמה הצגות מצליחות כגון "לילות הדבש והאימה", "פרודו", "מעקב באפילה" ועוד וגם ביים עשרות הצגות ידועות נוספות בכל בתי התיאטרון בישראל כמו למשל את ההצגה "לחנך את ריטה", ההצגה "מה עושים עם ג'ני" ועוד.

הפעם פינקוביץ' מעלה את המחזה התקווה – סיפור המלווה משפחה אחת לאורך של כ-100 שנים, החל מאוקריאנה של שנות ה-20 במאה הקודמת ועד לישראל של 2018. הסיפור המרכזי של ההצגה מספר על פוליטיקאי בשם ארז (אמנון וולף) שמתמודד לבחירות מטעם מפלגה חדשה בשם "התקווה".

ארז נתמך ע"י אשתו הנכה המגולמת ע"י ריקי בליך ושני יועצים אישיים המגולמים ע"י שיפי אלוני ושפי מרציאנו. מועמדותו של ארז נראית מבטיחה לפי הסקרים אך רגע לפני ההליכה לקלפי, סודות מן העבר של ארז מתגלים ומשבשים את התכנונים.

מכאן ההצגה הולכת וקופצת בין הזמנים השונים וחושפת בכל פעם שכבה נוספת ורבדים נוספים מעברו של ארז ומשפחתו. וכך נחשף הקהל והדמויות לאמת חדשה שטורפת את כל הקלפים בעלילה.

רשימת המשתתפים המלאה בהצגה התקווה

כאמור, את ההצגה כתב ומביים רוני פינקוביץ'. על המוסיקה אחראי רן בגנו שמשמש כמנהל המוסיקלי של להקת ורטיגו וכבר הספיק לכתוב פסקולים שונים, ביניהם הפסקול של הסרט "אפס ביחסי אנוש".

ברשימת השחקנים והשחקניות של התקווה, אפשר למצוא את: אמנון וולף, תומר שרון, גבי עמרני, רבקה גור, איאן פינקוביץ', ריקי בליך, שפי מרציאנו, דניאל דמידוב, שיפי אלוני וזוהר בדש.

התקווה הבימה ביקורות

מאז שעלה המחזה בהבימה ביוני 2018, הוא הספיק להיחשף לכמה מבקרים בעיתונים ובסיכום הביקורות ברשת ובעיתונות, זכה המחזה לציון חיובי בסה"כ. בעיתון "מקור ראשון" למשל, השווה העיתונאי ארז קוגלר את ההצגה לספר "אהבה בימי כולרה" וציין כי מדובר בעלילה טובה ואיכותית אך לוקה בחסר בכמה מקומות בתסריט.

גם לעיתונאי רון שוורץ מ"גלובס", היו כמה הערות לגבי ה-"הסבריות יתר" אך בסופו של דבר היו לו בעיקר דברים טובים לומר על ההצגה ובשורה התחתונה הוא המליץ בחום על ההצגה.

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם מידע על ההצגות הטובות והפופולריות בארץ. אתם מוזמנים לקרוא באתר על הצגות מומלצות נוספות כמו השקר, מיקה שלי, סימני דרך, קח את אבא שלך ולך לעזאזל, זרים מושלמים, אנשים, מקומות ודברים, אורסטיאה, פרידה, רודף העפיפונים, עושה כרצונוסוס אחד נכנס לבר, מרי פופינס, מאחורי הגדר, המלך ליר, לילה אחד באפריל, לוליטה ז'אן ד'ארק ועוד.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק