התיאטרון השחור מגיע לישראל היישר מפראג ב-2023 – איפה ומתי תוכלו לראות?

התיאטרון השחור מגיע לישראל היישר מפראג ב-2023 - איפה ומתי תוכלו לראות?
התיאטרון השחור מגיע לישראל היישר מפראג ב-2023 - איפה ומתי תוכלו לראות?

להקת התיאטרון השחור אימאג' תגיע לישראל היישר מפראג עם המופע החדש שלהם "The Best of The Best of IMAGE" ותקיים כאן סדרת הופעות גדולה בערים רבות ברחבי הארץ במהלך חודש מרץ 2023. אתר "קצת תרבות" עם הפרטים המלאים.

להקת אימאג' הידועה שמזוהה עם התיאטרון השחור בפראג, תגיע לישראל עם המופע החדש שלהם "The Best of The Best of IMAGE" המסכם 30 שנות פעילות ותציג סיבוב הופעות נרחב הכולל מופעים בערים רבות ברחבי הארץ במהלך חודש מרץ 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההופעות כולל פרטים על רכישת כרטיסים ולוח הופעות עדכני.

התיאטרון השחור מפראג בישראל – לוח הופעות 2023

הלהקה תופיע כאן בישראל במהלך החודשים מרץ ואפריל 2023 בערים רבות ברחבי הארץ כגון הרצליה, אשדוד, תל אביב, אור עקיבא, קרית מוצקין, פתח תקווה ועוד. להלן לוח ההופעות של התיאטרון בישראל:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים למופעים של התיאטרון השחור בישראל נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 155 ש"ח ל-245 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם.

אודות המופע של התיאטרון השחור בישראל

תרבות התיאטרון השחור היא חלק בלתי נפרד מהתרבות הצ'כית ומהעיר פראג. אחת הלהקות המוכרות ביותר בתחום, היא להקת אימאג' שתגיע לכאן כאמור בקרוב וכבר נופיעה כאן בעבר בהצלחה רבה. הלהקה קיימת מזה 30 שנה וטבועה היטב בז'אנר ייחודי זה בו החושך והתאורה, משחקים את התפקיד החשוב ביותר במופע.

התיאטרון השחור אימאג', מציג במופעיו טכניקות רבות שהצטברו במהלך השנים הרבות בהן הוא קיים. טכניקות כמו מיצגי אור ממוחשבים ומיוחדים, תפאורה מיוחדת ואפקטים מגוונים. כל אלו מתמזגים יחד עם מחול, מוזיקה ודיבור שהופכים את המופעים של הלהקה לתופעה ייחודית. הלהקה מציגה תיאטרון עצמאי ופרטי המבוסס על שילוב של תיאטרון שחור, מחול, ג'אז מודרני, מוזיקה עכשווית ופנטומימה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק