התחנה – מחזמר חדש בתיאטרון חיפה: כרטיסים, הנחות ולוח הצגות!

התחנה - מחזמר חדש בתיאטרון חיפה: כרטיסים, הנחות ולוח הצגות!
התחנה - מחזמר חדש בתיאטרון חיפה: כרטיסים, הנחות ולוח הצגות! צילום: אילן בשור

כל הפרטים על המחזמר החדש של תיאטרון חיפה "התחנה" בכיכובם של דפנה דקל, דניאל מורשת ואחרים. איפה תוכלו לראות ומתי? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון חיפה מעלה את המחזמר החדש והמדובר בשם "התחנה" עם דפנה דקל, דניאל מורשת ואחרים שיבוסס על תחנת הרדיו "גלי צה"ל". המחזמר החל לעלות בימים אלו ובהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים והנחות.

המחזמר התחנה לוח הצגות 2022

להלן לוח ההצגות של המחזמר החדש התחנה ברחבי הארץ בחודשים הקרובים:

כרטיסים למחזמר התחנה

מכירת הכרטיסים למחזמר התחנה וניתן לרכוש כרטיסים לכל ההופעות ברחבי הארץ באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 105 ש"ח לאדם.

אודות המחזמר

המחזמר התחנה הוא למעשה מחזמר מקורי בהפקתו של תיאטרון חיפה. את המחזה כתבו שי להב ודפנה אנג'ל ויככבו בה דפנה דקל, דניאל מורשת, אלון אופיר ועוד. אחת מכוכבות המחזמר התחנה הייתה אמורה להיות מירי אלוני אך עקב בעיה רפואית במסגרתה נאלצה אף לכרות את רגלה, הוחלפה ע"י דקל.

עלילת ההצגה התחנה תעסוק בקבוצת חיילים שהתקבלו לשירות בתחנת רדיו צבאית. העלילה תעסוק ביחסים בין החיילים ובתלאותיהם מול השירות. במאי המחזמר הוא שוקי וגנר ועל הניהול המוזיקלי יהיה אחראי טל בלכרוביץ'. השירים במחזמר יהיו להיטים וקלאסיקות מהמוזיקה הישראלית מכל הזמנים.

שחקנים ומשתתפים

שחקנים: דפנה דקל, דניאל מורשת, יניב סוויסה, אלון אופיר, שמעון מימרן, יובל אבירם, אדם אלשיר, רועי וינברג, נעם חן עפרון, רכס יצחקי, תימור כהן, דביר מזיא, גל מלכה, יניב פולישוק, יעל פולקה, שיר פופוביץ, אביב פנקס, עידו קולטון ויונתן רוזובסקי.

המחזה מאת: דפנה אנגל ושי להב
במאי: שוקי וגנר
ניהול מוסיקלי: טל בלכרוביץ
הפקה מוזיקלית ועיבודים: טל בלכרוביץ ורמי אוסרווסר
כוריאוגרפיה: תום אפלבאום
עיצוב תפאורה: לילי בן נחשון
עיצוב תלבושות: אורן דר
עיצוב תאורה: קרן גרנק
מנהלת הפקה: ירדנה אסולין
ע. במאי: רותי גפן
הדרכה קולית: כפיר לוי
עיצוב סאונד: אלעד דדון
ייצור אביזרים: נטשה מנטל

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק