חוזרים לקונצרטים: התזמורת הקאמרית הישראלית חוזרת עם מוצרט וסטרווינסקי

חוזרים לקונצרטים: התזמורת הקאמרית הישראלית חוזרת עם מוצרט וסטרווינסקי
חוזרים לקונצרטים: התזמורת הקאמרית הישראלית חוזרת עם מוצרט וסטרווינסקי. צילום: אסטריד אקרמן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

חוזרים לאולם הקונצרטים: התזמורת הקאמרית הישראלית חוזרת להופיע ותקיים קונצרט עם יצירות של מוצרט, סטרווינסקי ופאול בן חיים. כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

עולם התרבות מתחיל לחזור לפעילות בהדרה איטית אך יציבה ולאט לאט אנו מתחילים להתבשר על הופעות וקונצרטים חדשים שיוצאים לדרך כבר בחודש הקרוב עם תקווה שהמצב לא ישתנה שוב לרעה.

וכך, התזמורת הקאמרית הישראלית תציג קונצרט חדש וחגיגי שיתקיים כבר בתחילת חודש מרץ 2021 הקרוב עם ביצועים ליצירה דיברטימנטו בסי במול מז’ור ק’ 137 של מוצרט, יצירה לכלי קשת של פאול בן חיים ומוזיקה מאת הבלט אפולון מוסז’ט (“אפולו מנהיג המוזות”) של המלחין הרוסי הידוע איגור סטרווינסקי.

תוכן עניינים

כרטיסים ומידע נוסף

הקונצרט, שינוצח ע”י המנצח אילן וולקוב, יתקיים ב-3 במרץ באולם רקאנטי שבמוזיאון תל אביב לאומנות בשעה 20:00 בערב. מחיר הכרטיסים לקונצרט נע בין 126 ל-154 ש”ח. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות האתר הבא. הקונצרט יתקיים כמובן לפי כל כללי משרד הבריאות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

5 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק