השיבה הקאמרי – כך תקנו כרטיסים להצגה ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח!

השיבה הקאמרי - כך תקנו כרטיסים להצגה ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח!

תיאטרון הקאמרי מביא לבמה את סיפורה של אחת מנשות גואל רצון באמצעות ההצגה החדשה "השיבה" שכתבה איה קפלן ומככבת בה השחקנית נטע גרטי. במה בדיוק מדובר? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים להצגה בהנחה החל מ-75 ש"ח בלבד במקום המחיר המלא 220 ש"ח? הנה כל הפרטים.

פרשת גואל רצון הייתה אחת מהפרשות הידועות והמדוברות ביותר שידע הציבור הישראלי ועתה, שנים ארוכות לאחר הפרשה, תיאטרון הקאמרי מעלה במסגרת העונה החדשה של 2020, את ההצגה "השיבה" שכתבה איה קפלן, שעולה בהשראת סיפורה של יהודית הרמן – אחת מנשות גואל רצון שחייתה בכת שלו יחד עם חמשת ילדיה (וילדיו המשותפים).

ההצגה של קפלן, מתמקדת דווקא בסיפור של לאחר היציאה הכת ומנסה לראות כיצד מתמודדים עם הריק החדש והקיצוני שנוצר לפתע ואיך מצליחים לחזור למסלול של חיים נורמליים לאחר חיים ארוכים בסביבה שונה וקיצונית כפי שחייתה בכת של רצון.

זאת לא הפעם הראשונה שקפלן – שכתבה וביימה את ההצגה השיבה, עוסקת בנושא של נשים בכת או בחברה סגורה. היא ביימה גם את ההצגה "עושה כרצונו" המבוססת על סיפורה של אסתי ווינשטיין שהתאבדה לאחר ההתמודדות עם יציאתה מהחברה החרדית של חסידי גור.

יש לציין כי ההצגה עוסקת בשמות ואירועים דימיוניים ללא קשר ישיר לדמויות ומקרים אמיתיים מהמציאות, אך ההשראה של סיפורה ויומניה של הרמן, יחד עם סיפורי כתות ידועות אחרות, היוו את הבסיס המרכזי של עלילת ההצגה. משך זמן ההצגה הוא כשעה ו-40 דקות.

נטע גרטי, אודיה קורן, שמואל וילוז'ני – מי משתתף בהצגה?

את התפקיד הראשי בהצגה, מגלמת השחקנית נטע גרטי ולצידה משתתפים גם השחקנים אודיה קורן, שמואל וילוז'ני רות אסרסאי ועוד. גרטי, כחלק מההכנה לדמות, קראה את יומניה של הרמן (שעליהם מבוססת ההצגה), וחוותה טלטלה גדולה מסיפוריה ותלאותיה של הרמן. כך סיפרה גרטי, בראיון שערכה לאתר "כלכליסט".

רשימת השחקנים המלאה של ההצגה השיבה היא: רות אסרסאי, כרמל בין, נטע גרטי, אורי גדניר-זיו, שמואל וילוז'ני/אוהד שחר, אבי טרמין, מיה לנדסמן, עידו מרקוביץ, אסף סלומון/גלעד שמואלי, אודיה קורן ועברי שי. את המוסיקה להצגה כתב אבי בללי ועל התלבושות אחראית יהודית אהרון.

ההצגה השיבה בקאמרי – מהם מחירי הכרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים החל מ-75 ש"ח בלבד?

מחיר הכרטיסים הרגיל להצגה השיבה בקופות תיאטרון הקאמרי עומד על 220 ש"ח (110 ש"ח לגמלאים) אך באמצעות האתר הבא, ניתן לרכוש כרטיסים בהנחה (בכמות מוגבלת) החל מ-75 ש"ח ש"ח בלבד.

השיבה הקאמרי – לוח הצגות לחודשים הקרובים

ההצגה תרוץ בחודשים הקרובים של קיץ 2020 באולם הקאמרי 1 החדש בתיאטרון הקאמרי. להלן לוח ההצגות הקרובות:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 222 כרטיסים
75 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 214 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 213 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 235 כרטיסים
75 – 86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 242 כרטיסים
75 – 86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 120 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 124 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

ביקורות על ההצגה השיבה בתיאטרון הקאמרי

מהמידע שאנו ערכנו, לא מצאנו ביקורות שפורסמה על ההצגה אך אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן במידה ונקבל מידע חדש. אם יצא לכם כבר לראות את ההצגה, אתם מוזמנים לרשום כאן בתגובות לכתבה, את הביקורת האישית שלכם להצגה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
1 תגובה
  1. ריקי כתב/ה

    איה קפלן – יוצרת חשובה ביותר בימינו. כל הכבוד

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן