השיבה הקאמרי – רכישת כרטיסים, לוח הצגות 2020 וכל הפרטים

השיבה הקאמרי - רכישת כרטיסים, לוח הצגות 2020 וכל הפרטים
השיבה הקאמרי - רכישת כרטיסים, לוח הצגות 2020 וכל הפרטים. צילום: גבריאל בהריה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תיאטרון הקאמרי מביא לבמה את סיפורה של אחת מנשות גואל רצון באמצעות ההצגה החדשה “השיבה” שכתבה איה קפלן ומככבת בה השחקנית נטע גרטי. במה בדיוק מדובר? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים להצגה החל מ-91 ש”ח בלבד? הנה כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 5/6/2020)

פרשת גואל רצון הייתה אחת מהפרשות הידועות והמדוברות ביותר שידע הציבור הישראלי ועתה, שנים ארוכות לאחר הפרשה, תיאטרון הקאמרי מעלה במסגרת העונה החדשה של 2020, את ההצגה “השיבה” שכתבה איה קפלן, שעולה בהשראת סיפורה של יהודית הרמן – אחת מנשות גואל רצון שחייתה בכת שלו יחד עם חמשת ילדיה (וילדיו המשותפים).

ההצגה של קפלן, מתמקדת דווקא בסיפור של לאחר היציאה הכת ומנסה לראות כיצד מתמודדים עם הריק החדש והקיצוני שנוצר לפתע ואיך מצליחים לחזור למסלול של חיים נורמליים לאחר חיים ארוכים בסביבה שונה וקיצונית כפי שחייתה בכת של רצון.

זאת לא הפעם הראשונה שקפלן – שכתבה וביימה את ההצגה השיבה, עוסקת בנושא של נשים בכת או בחברה סגורה. היא ביימה גם את ההצגה “עושה כרצונו” המבוססת על סיפורה של אסתי ווינשטיין שהתאבדה לאחר ההתמודדות עם יציאתה מהחברה החרדית של חסידי גור.

יש לציין כי ההצגה עוסקת בשמות ואירועים דימיוניים ללא קשר ישיר לדמויות ומקרים אמיתיים מהמציאות, אך ההשראה של סיפורה ויומניה של הרמן, יחד עם סיפורי כתות ידועות אחרות, היוו את הבסיס המרכזי של עלילת ההצגה. משך זמן ההצגה הוא כשעה ו-40 דקות.

נטע גרטי, אודיה קורן, שמואל וילוז’ני – מי משתתף בהצגה?

את התפקיד הראשי בהצגה, מגלמת השחקנית נטע גרטי ולצידה משתתפים גם השחקנים אודיה קורן, שמואל וילוז’ני רות אסרסאי ועוד. גרטי, כחלק מההכנה לדמות, קראה את יומניה של הרמן (שעליהם מבוססת ההצגה), וחוותה טלטלה גדולה מסיפוריה ותלאותיה של הרמן. כך סיפרה גרטי, בראיון שערכה לאתר “כלכליסט”.

רשימת השחקנים המלאה של ההצגה השיבה היא: רות אסרסאי, כרמל בין, נטע גרטי, אורי גדניר-זיו, שמואל וילוז’ני/אוהד שחר, אבי טרמין, מיה לנדסמן, עידו מרקוביץ, אסף סלומון/גלעד שמואלי, אודיה קורן ועברי שי. את המוסיקה להצגה כתב אבי בללי ועל התלבושות אחראית יהודית אהרון.

ההצגה השיבה בקאמרי – מהם מחירי הכרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים החל מ-91 ש”ח בלבד?

מחיר הכרטיסים הרגיל להצגה השיבה בקאמרי עומד כעת על 91 ש”ח בלבד. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות האתר הבא. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

השיבה הקאמרי – לוח הצגות לחודשים הקרובים

ההצגה תרוץ בחודשים הקרובים של קיץ 2020 באולם הקאמרי 2 החדש בתיאטרון הקאמרי. להלן לוח ההצגות הקרובות:

תל אביב-יפו תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 2 24 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

 

ביקורות על ההצגה השיבה בתיאטרון הקאמרי

מהמידע שאנו ערכנו, לא מצאנו ביקורות שפורסמה על ההצגה אך אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן במידה ונקבל מידע חדש. אם יצא לכם כבר לראות את ההצגה, אתם מוזמנים לרשום כאן בתגובות לכתבה, את הביקורת האישית שלכם להצגה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ריקי
1 year ago

איה קפלן – יוצרת חשובה ביותר בימינו. כל הכבוד

יוני לוי
10 months ago

הצגה מצויינת ומומלצת. שמח שהקאמרי לא הוריד אותה עדיין

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק