אני נינה: תיאטרון גשר יעלה את ההצגה “השחף” של צ’כוב

אני נינה: תיאטרון גשר יעלה את ההצגה "השחף" של צ'כוב
אני נינה: תיאטרון גשר יעלה את ההצגה "השחף" של צ'כוב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תיאטרון גשר זורם עם הצלחת הסדרה “חזרות” ויעלה את ההצגה “השחף” של צ’כוב שאת הדמות הנשית הראשית נינה, רצתה כידוע עד מאוד, דמותה של אגם רודברג מהסדרה. הנה כל הפרטים.

לאחר ההצלחה המפתיעה של סדרת הטלוויזיה “חזרות” בכיכובן של נועה קולר ואגם רודברג שהעלתה את המודעות לתיאטרון בכלל ולהצגה “השחף” של צ’כוב בפרט, תיאטרון גשר החליט למנף את ההצלחה ולהעלות בתיאטרון את ההצגה “השחף” כעולם התרבות יחזור לפעילות.

כידוע, בסדרה חזרות, כוכבת הסדרה אגם רודברג מנסה בכל יכולתה להשיג את התפקיד הראשי הנשי בדמותה של נינה וכחלק מהדיאלוג, היא אומרת למנהלת התיאטרון “אני נינה” – שתי מילים שהפכו לויראליות ברשתות האחרונות בשבועות האחרונים.

“השחף” הוא המחזה הראשון מבין ארבעת מחזותיו של אנטון צ’כוב הרוסי ונחשב לאחד המחזות המצליחים בעולם התיאטרון העולמי. מופע הבכורה של ההצגה, נחל כישלון גדול ורק הגרסה של הבימאי הרוסי קונסטנטין סטניסלבסקי, הפכה את ההצגה לאחת המצליחות ביותר בעולם התיאטרון הרוסי ונחשבת עד היום לאבן דרך בהתפתחות התיאטרון ברוסיה.

בגשר יפתחו את האודישנים לכלל הציבור וניתן יהיה להירשם באמצעות עמוד הפייסבוק או באתר הרשמי של התיאטרון. נמשיך לעדכן כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו בנושא כשיהיו התפתחויות חדשות וכשעולם התרבות יחזור סוף סוף לפעילות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק