הריון הקאמרי – כך תקנו כרטיסים מוזלים להצגה בכיכובה של מיה דגן

הריון הקאמרי - כך תקנו כרטיסים מוזלים להצגה בכיכובה של מיה דגן. צילום: גבריאל בהרליה.

השחקנית מיה דגן חוזרת לככב בתפקיד דרמטי ראשון בקאמרי מאז הצטרפה לתיאטרון בהצגה החדשה "הריון" של עדנה מזי"א. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? מי עוד משתתף? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-81 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הקאמרי ממשיך לפתוח את ההצגות החדשות שלו לעונת 2019 ויעלה החל מחודש אוגוסט הקרוב את ההצגה החדשה והמדוברת "הריון" של עדנה מזי"א בכיכובה של מיה דגן. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא גם פרטים על לוח ההצגות של ההצגה ומידע על רכישת כרטיסים מוזלים החל מ-81 ש"ח במקום 220 ש"ח.

לרכישת כרטיסים מוזלים ב-81 ש"ח בלבד להצגה ההריון באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההצגה "הריון" היא למעשה ההצגה הראשונה של מיה דגן בתפקיד הדרמטי הראשי, מאז הצטרפה לקאמרי (היא הספיקה עד עכשיו להשתתף במחזות הזמר של התיאטרון כמו "שורת המקהלה" ואחרים). לצד דגן, ישתתפו גם השחקנים מיכה סלקטר, הלנה ירלובה ועוד.

מה קורה שהחיים הזוגיים מושלמים אך לא מצליחים להביא ילד לעולם? – עלילת הריון

את ההצגה "הריון" כתבה ועיבדה המחזאית המוערכת עדנה מזי"א ומביים עמרי ניצן והיא מספרת על זוג קרייריסטים מצליח הנושק לגיל ה-40. הוא פיזיקאי מצליח והיא מנהלת חברת הייטק בינלאומית. השניים מנהלים חיים בריאים ומאושרים אך מתוך בחירה והחלטה משותפת, ללא ילדים. החיים מתנהלים כסדרם עד שהכמיהה לילד מתחילה להיווצר אצל גיבורת ההצגה שמנסה אך ללא הצלחה להביא ילד לחייהם.

ההצגה מתנהלת אל מול הקושי של השניים בהבאת ילד לעולם והאובססיה להצליח, ומול ההתמודדות של שני בני הזוג, כל אחד בדרכו הוא, להתמודד עם חוסר ההצלחה. משך זמן ההצגה הוא כשעה ו-40 דקות.

מיה דגן, מיכה סלקטר ועוד – רשימת השחקנים המלאה בהצגה "הריון"

רשימת השחקנים המלאה כוללת את מיה דגן, מיכה סלקטר, הלנה ירלובה, נעמה שטרית, כנרת לימוני ודנה מיינרט. הבמאי הוא עמרי ניצן.

כרטיסים להצגה הריון בקאמרי – כך תקנו כרטיסים מוזלים ב-81 ש"ח בלבד

מחיר הכרטיסים הרגיל בקופות התיאטרון עומדים על 220 ש"ח אך באמצעות האתר הבא תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים החל מ-81 ש"ח בלבד (שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת).

לוח ההצגות להצגה של הקאמרי הריון – אלו הם ההצגות הקרובות

ההצגה תעלה באולם הקאמרי 2 בתיאטרון החל מחודש אוגוסט 2019 הקרוב. להלן לוח ההצגות הקרובות של ההצגה:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי החדש 245 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 245 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 256 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 247 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 247 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 249 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן