הרטיטי את ליבי – הבימה

הרטיטי את ליבי הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!
הרטיטי את ליבי הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!

תיאטרון הבימה מעלה גרסה חדשה להצגה של חנוך לוין "הרטיטי את ליבי" בבימויה של מירי לזר ובכיכובם של עמי סמולרצ'יק, יעל לבנטל ועוד. כמה יעלו כרטיסים ואיך תשיגו הנחות? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

ההצגה הידועה של חנוך לוין הרטיטי את ליבי תזכה לגרסה חדשה בתיאטרון הבימה במהלך 2024 בהשתתפות יעל לבנטל, עמי סמולרצ'יק, מאיה מעוז ועוד. בעמוד הבא, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה לרבות מידע על לוח הצגות עדכני ל-2024 ואפשרויות לרכישת כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח.

הרטיטי את ליבי הבימה – לוח הצגות 2024

ההצגה הרטיטי את ליבי תעלה באולם מסקין בתיאטרון הבימה במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני ל-2024:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין 11 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין 17 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה וחצי

כרטיסים להצגה משוגע עליה הבימה – כך תקנו כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרשמי של ההצגה הרטיטי את ליבי בקופות תיאטרון הבימה, הוא 220 ש"ח אך באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" באמצעות העמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת ב-100 ש"ח בלבד.

שחקנים ומשתתפים

כאמור, מדובר במחזה ידוע של חנוך לוין אותו כתב במהלך השנה האחרונה לחייו. על הבימוי הפעם אחראית מירי לזר ועל המוזיקה אוהד חיטמן. רשימת השחקנים שתשתתף בהצגה כוללת את בן יוסיפוביץ' שיגלם את למקה, מאיה מעוז שתגלם את ככה ככה, יעל לבנטל תשחק את לה לה לה, עמי סמולרצ'יק את פשוניאק ושחר רז, ניל משען וזוהר בדש יגלמו את המאהבים.

אודות ההצגה של הבימה הרטיטי את ליבי

ההצגה הידועה של לוין הרטיטי את ליבי כבר זכתה לגרסאות רבות בעולם התיאטרון הישראלי ונחשבת לאחת הטובות מביניהן. עתה מביא תיאטרון הבימה עיבוד חדש של המחזה בבימויה של מירי לזר. מדובר בקומדיה משעשעת המספרת על שופט בתחרות מלכת היופי השכונתית בשם למקה, המתאהב במלצרית בת השכונה ומאמין שהיא זמרת מהוללת המופיעה בריביירה הצרפתית.

היא מצידה, זוכה למחזרים ומאהבים רבים המבקרים אותה – דמויות ססגוניות בפני עצמן ומציגה אותן כפדיקוריסט צרפתי, פסנתרן ספרדי ושומר ראש טורקי – כביכול אנשי צוות של זמרת בינלאומית. השופט למקה, סוג של צ'רלי צפלין תל אביבי, מוטרף מאהבה ושבוי בפנטזיה שיצר בדמיונו, מאמין לכל מילה שלה עד ש…

הרטיטי את ליבי הצגה ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט ביקורות להצגה החדשה של מבקרים ידועים מהתקשורת בעיתונים ובאתרים המובילים.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון הבימה:

 

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק