הקצ'קעס של בודו – באדאס קאטשקעס – כרטיסים ולוח הופעות 2024

הקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס - כרטיסים ולוח הופעות 2024
הקצ'קעס של בודו - באדאס קאטשקעס - כרטיסים ולוח הופעות 2024. צילום: פרסום מכטינגר

כל הפרטים על ההצגה המוזיקלית החדשה של תיאטרון יידישפיל "הקצ'קעס של בודו – באדאס קאטשקעס" שעולה בתיאטרון ותציג הופעות רבות ברחבי הארץ.

"הקצ'קעס של בודו" הוא מופע מוזיקלי מרגש ומצחיק מאת תיאטרון יידישפיל, שמשלב בין חלומות, שפה ותרבות יידיש ועולם התיאטרון. המופע, שאורך שעה ו-20 דקות, יועלה בכמה ערים ברחבי הארץ בחודשים הקרובים, כולל ברעננה, נתניה, גבעת שמואל, הרצליה, תל אביב וחולון.

העלילה מתרכזת בשלוש שחקניות צעירות השואפות לרשת את כתרו של יענקלה בודו, כוכב היידישפיל הגדול. במטרה לשכנע אותו לבחור בהן, הן מופיעות בפניו בקטעים נבחרים מהרפרטואר היהודי העשיר. אך הן אינן מודעות לכך שבודו אינו מתכנן לפרוש מהבמה בקרוב, ולמעשה כלל אינו מחפש יורשת.

המופע נכתב, נערך ומבויים על ידי שריאל יוסף, והוא כולל מוזיקה מקורית בניהולו של מישה בלכרוביץ'. קאסט מצוין של שחקנים הכולל את יעקב בודו, גלי אשכנזי-לוין, שירלי לב ועוד, מבטיח לצופים משחק עם הרבה חיים, הומור שנון ומשחק וירטואוזי.

"הקצ'קעס של בודו" הוא הזדמנות נדירה לחוות את הקסם, ההומור והרגש של התרבות היידית על במה, בהפקה חדשה ועכשווית. המופע מציע מבט מרתק על המפגש בין מסורת לחדשנות, ועל האתגרים והתקוות של אמנים צעירים המבקשים למצוא את מקומם בעולם התיאטרון.

הקצ'קעס של בודו – כרטיסים ומחירים

הכרטיסים למופע עולים 136 ש"ח בכל הערים. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" העובד באופן רשמי עם התיאטרון בעמוד הבא.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
רעננה המשכן למוסיקה ואמנויות רעננה 7 כרטיסים
136
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות
נתניה בית יוחנן נתניה 11 כרטיסים
136
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות
גבעת שמואל אולם התרבות מתנ''ס גבעת שמואל 10 כרטיסים
136
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות
הרצליה היכל בעיר הרצליה 16 כרטיסים
136
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות
תל אביב-יפו בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מרתה 5 כרטיסים
136
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות
חולון תיאטרון חולון - אולם 2 11 כרטיסים
136
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק