הקוסם מארץ עוץ הצגה לילדים – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות!

הקוסם מארץ עוץ הצגה לילדים - כרטיסים,הנחות ולוח הצגות!
הקוסם מארץ עוץ הצגה לילדים - כרטיסים,הנחות ולוח הצגות! צילום: יגאל רפופורט

כל הפרטים על הצגת הילדים הקוסם מארץ עוץ בכיכובה של לין אשרוב. איפה ומתי תגיע ההצגה לעיר שלכם? כמה עולים כרטיסים? ואיך מזמינים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הסיפור הידוע של ליימן פרנק באום הקוסם מארץ עוץ, זוכה לגרסת הצגת ילדים בכיכובה של לין אשרוב שתגלם את דורותי. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על הצגת הילדים המצליחה כולל מידע על לוח הצגות עדכני, רכישת כרטיסים, הנחות ומבצעים.

הקוסם מארץ עוץ הצגת ילדים – לוח הצגות

הצגת הילדים הקוסם מארץ עוץ תציג תאריכים רבים ותגיע לערים רבות בכל רחבי הארץ כגון מעלה אדומים, אשקלון, יבנה ועוד ערים רבות נוספות. להלן לוח ההצגות המתעדכן של ההצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
גבעתיים תיאטרון גבעתיים - אולם גדול 53 כרטיסים
49 - 79
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
חיפה בית נגלר חיפה 63 כרטיסים
69 - 79
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
מודיעין היכל התרבות מודיעין מכבים רעות 63 כרטיסים
69 - 79
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
קיבוץ יפעת אולם המופעים יפעת 88 כרטיסים
69 - 79
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
קיבוץ גבעת ברנר אולם המופעים גבעת ברנר 90 כרטיסים
69 - 79
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה
תל אביב-יפו בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף 75 כרטיסים
69 - 79
רכישת כרטיסים שעה וחצי, כולל הפסקה

הקוסם מארץ עוץ כרטיסים החל מ-79 ש"ח

מחירי הכרטיסים להצגה מתחילים ב-79 ש"ח ומגיעים עד ל-95 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" בעמוד הבא. רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל. משך זמן ההצגה הוא כשעה וחצי כולל הפסקה.

אודות הצגת הילדים הקוסם מארץ עוץ

ההצגה הקוסם מארץ עוץ מביאה לבמה את הסיפור הקלאסי הידוע שנכתב כבר ב-1900 ונחשב ליצירת מופת ולאחד הספרים הידועים והמצליחים בעולם. ההצגה מביאה את סיפורה של דורותי, שסופת טורנדו גדולה סוחפת אותה ואת הכלב הקטן שלה, טוטו, אל מסע הרפתקאות בארץ עוץ הקסומה.

דחליל חביב, איש-פח רגיש ואריה פחדן מצטרפים אל דורותי במסעה אל הקוסם, בתקווה שייתן מוח לדחליל, לב לאיש-הפח ואומץ לאריה, ובתקווה שיעזור לדורותי לחזור הביתה בשלום. בסיום המסע המפרך מבינה דורותי, ומזכירה לצופים, שאין כמו בבית.

מדובר בעיבוד חדש הכולל שירים ופזמונים ידועים כמו "מעבר לקשת" (Somewhere over the Rainbow) ושירים ידועים נוספים. בתפקיד הראשי מגלמת השחקנית לין אשרוב את דורותי לצד השחקנים והשחקניות עזריאל אשרוב, שלומי נתיב, זהר כץ, שירלי שומר/ רחל חזן ואיציק מלמד/דור לוי.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מחירים נמוכים מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בכל מידע חדש בנושא. עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק