הקומיקאים: הצגה בהבימה – כרטיסים ב-116 ש"ח בלבד ולוח הצגות 2023

הקומיקאים: הצגה בהבימה - כרטיסים ב-116 ש"ח בלבד ולוח הצגות 2023
הקומיקאים: הצגה בהבימה - כרטיסים ב-116 ש"ח בלבד ולוח הצגות 2023

40 שנה מאז שיתפו פעולה לראשונה, מוני מושונוב ושלמה בראבא יוצאים בהצגה חדשה בשם "הקומיקאים" שתרוץ בתיאטרון הבימה וברחבי הארץ בחודשים הקרובים ב-2023. אז כמה יעלו לכם כרטיסים? מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה וכל הפרטים, בכתבה הבאה.

שניים מהקומיקאים והשחקנים הגדולים בתרבות הישראלית – מוני מושונוב ושלמה בראבא, חוזרים לשתף פעולה בהצגה חדשה – "הקומיקאים" בהפקת תיאטרון חיפה שתרוץ בחיפה גם לאורך החודשים הקרובים במהלך 2023. מכירת הכרטיסים נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים כעת על החל מ-116 ש"ח בלבד. בהמשך העמוד, תמצאו את כל הפרטים על הזמנת הכרטיסים, לוח הצגות מעודכן ופרטים נוספים.

ההצגה הקומיקאים בתיאטרון הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה תרוץ במהלך החודשים הקרובים ב-2023 ותציג תאריכים ברחבי הארץ. להלן לוח ההצגות של ההצגה הקומיקאים לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין 7 כרטיסים
116
רכישת כרטיסים שעה וחצי
מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין 16 כרטיסים
116
רכישת כרטיסים שעה וחצי
רמת גן תיאטרון היהלום רמת גן 54 כרטיסים
149
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון היהלום רמת גן 48 כרטיסים
149
רכישת כרטיסים שעה וחצי

ההצגה הקומיקאים – כרטיסים

כאמור, מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על החל מ-116 ש"ח בלבד.

אודות המופע

הקומיקאים היא הצגה של המחזאי האמריקאי הידוע ניל סיימון שעברה עיבוד ותרגום עברי ע"י אילן רונן שגם ביים את ההצגה. עלילת ההצגה העוסקת בשניים מן הקומיקאים האמריקנים הידועים ביותר – דמויות פיקטיביות בשם לואיס וקלארק, נראית כאילו נתפרה בדיוק לבראבא ומושונוב שנחשבים גם הם לשניים מהקומיקאים הגדולים בישראל. אל שניהם, יצטרפו גם מיכאל מושונוב (בנו של מוני) שישחק לראשונה עם אביו, וגם השחקניות סיגלית פוקס ונועה טסה.

סיפור העלילה מתרכז בשני הקומיקאים הגדולים שמחזיקים קריירה ארוכה של 43 שנים ואז בבת אחד נפרדים וכעס ופונים כל אחד לדרכו. לאחר כעשור, חוזרים השניים לשתף פעולה אך האיחוד מגיע עם מתחים ומשקעים רבים והאתגר עבור השניים, שאמורים להצחיק את האחרים בסופו של דבר, הוא גדול.

כרטיסים מוזלים והנחות

בשלב זה, עדיין לא מצאנו מידע על כרטיסים מוזלים או על הטבות שונות להצגה הקומיקאים. אנו ממשיכים לבדוק ולחפש אחר מבצעים כל הזמן ומעדכנים כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר קצת תרבות, אז מומלץ לבקר ולהתעדכן.

אודות ניל סיימון

המחזאי היהודי/אמריקאי ניל סיימון נחשב בעיני רבים כמלך הקומדיות וכאחד המחזאים הגדולים בדורנו. הקומדיות שכתב ממשיכות לרוץ בבתי התיאטרון ברחבי העולם בעיבודים שונים ובשפות רבות. חלק גדול מהמחזות והתסריטים שלו, נשארים אקטואליים, גם כיום, עשרות שנים מאז כתב אותם.

בין המחזות הידועים ביותר שכתב ניתן לציין את "הזוג המוזר", "אבודים ביונקרס", או "טירונות". דווקא "הקומיקאים", שעבר כאן עיבוד למושונוב ובראבא, נחשב למחזה פחות מוכר. אך בהחלט יהיה מעניין לראות כיצד שני הקומיקאים הגדולים יתמודדו עם האתגר.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון חיפה:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
מירי
2 years ago

ההצגה הכי טובה שהייתי בה.חובה ללכת!!!

אור
2 years ago

שאלה, מתי בראבא ומושונוב יופיעו בתל אביב

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק