הקומיקאים: הצגה חדשה למוני מושונוב ושלמה בראבא – כל הפרטים!

הקומיקאים: הצגה חדשה למוני מושונוב ושלמה בראבא - כל הפרטים!. צילום ז'ראר אלון

40 שנה מאז שיתפו פעולה לראשונה, מוני מושונוב ושלמה בראבא יוצאים בהצגה חדשה בשם "הקומיקאים" בהפקת תיאטרון חיפה. כמה יעלו לכם כרטיסים? מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה וכל הפרטים, בכתבה הבאה.

(עדכון אחרון: 11/6/2020)

שניים מהקומיקאים והשחקנים הגדולים בתרבות הישראלית – מוני מושונוב ושלמה בראבא, חוזרים לשתף פעולה בהצגה חדשה – "הקומיקאים" בהפקת תיאטרון חיפה שתרוץ בחיפה לאורך החודשים יולי אוגוסט 2020. מכירת הכרטיסים נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים כעת על 96 ש"ח. בהמשך העמוד, תמצאו את כל הפרטים על הזמנת הכרטיסים, לוח הצגות מעודכן ופרטים נוספים.

הקומיקאים היא הצגה של המחזאי האמריקאי הידוע ניל סיימון שעברה עיבוד ותרגום עברי ע"י אילן רונן שגם ביים את ההצגה. עלילת ההצגה העוסקת בשניים מן הקומיקאים האמריקנים הידועים ביותר – דמויות פיקטיביות בשם לואיס וקלארק, נראית כאילו נתפרה בדיוק לבראבא ומושונוב שנחשבים גם הם לשניים מהקומיקאים הגדולים בישראל. אל שניהם, יצטרפו גם מיכאל מושונוב (בנו של מוני) שישחק לראשונה עם אביו, וגם השחקניות סיגלית פוקס ונועה טסה.

סיפור העלילה מתרכז בשני הקומיקאים הגדולים שמחזיקים קריירה ארוכה של 43 שנים ואז בבת אחד נפרדים וכעס ופונים כל אחד לדרכו. לאחר כעשור, חוזרים השניים לשתף פעולה אך האיחוד מגיע עם מתחים ומשקעים רבים והאתגר עבור השניים, שאמורים להצחיק את האחרים בסופו של דבר, הוא גדול.

ההצגה הקומיקאים – כרטיסים

כאמור, מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 96 ש"ח.

הקומיקאים לוח הצגות 2020

ההצגה תרוץ במהלך חודש יולי ואוגוסט 2020 ותציג תאריכים רבים בתיאטרון חיפה ולמוזיאון א"י בתל אביב. להלן לוח ההצגות של הקומיקאים לחודשים הקרובים:

חיפהתיאטרון חיפה30 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה25 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה30 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה20 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה33 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה18 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה25 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה27 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה24 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה24 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים

כרטיסים מוזלים והנחות

בשלב זה, עדיין לא מצאנו מידע על כרטיסים מוזלים או על הטבות שונות להצגה הקומיקאים. אנו ממשיכים לבדוק ולחפש אחר מבצעים כל הזמן ומעדכנים כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר קצת תרבות, אז מומלץ לבקר ולהתעדכן.

אודות ניל סיימון

המחזאי היהודי/אמריקאי ניל סיימון נחשב בעיני רבים כמלך הקומדיות וכאחד המחזאים הגדולים בדורנו. הקומדיות שכתב ממשיכות לרוץ בבתי התיאטרון ברחבי העולם בעיבודים שונים ובשפות רבות. חלק גדול מהמחזות והתסריטים שלו, נשארים אקטואליים, גם כיום, עשרות שנים מאז כתב אותם.

בין המחזות הידועים ביותר שכתב ניתן לציין את "הזוג המוזר", "אבודים ביונקרס", או "טירונות". דווקא "הקומיקאים", שעבר כאן עיבוד למושונוב ובראבא, נחשב למחזה פחות מוכר. אך בהחלט יהיה מעניין לראות כיצד שני הקומיקאים הגדולים יתמודדו עם האתגר.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן