הרקוויאם של פורה ויצירות נוספות במופע "שמע תחינתי" של הקאמרטה

הקאמרטה הישראלית ירושלים עם המופע שמע תחינתי - יולי 2024
הקאמרטה הישראלית ירושלים עם המופע שמע תחינתי - יולי 2024. צילום: יואב איתיאל

הקאמרטה הישראלית ירושלים מזמינה את הקהל למופע מרגש ועוצמתי – "שמע תחינתי", שיתקיים בתל אביב וירושלים בתחילת יולי 2024. המופע, בניצוחו של אבנר בירון, יכלול יצירות מופת של עודד זהבי, היידן ופורה, בליווי סולנים מצטיינים וזמרי מקהלת "אנסמבל מורן".

היצירה המרכזית של הערב תהיה ה"רקוויאם" האהוב והמרגש של גבריאל פורה, אופוס 48. זהו אחד הרקוויאמים המוכרים והאהובים ביותר ברפרטואר הקלאסי, עם לחנים נפלאים המאירים את הטקסט המסורתי בצבעים עדינים ומלאי רגש. זמרת הסופרן דניאלה סקורקה והבריטון גיא פלץ יצטרפו לקאמרטה לביצוע הסולואים המרכזיים ביצירה.

בנוסף, תנגן התזמורת את הסימפוניה מס' 104 של יוזף היידן, המכונה גם "סלומון" או "לונדון". זהו אחד החיבורים המאוחרים והמלוטשים ביותר של המלחין, המשלב אלגנטיות קלאסית עם נופך של הרפתקנות מוסיקלית.

בתוכנית גם יצירתו המרגשת של המלחין הישראלי עודד זהבי, "אלי, שמע תחינתי". זהבי ידוע ביצירותיו המעמיקות, המשלבות את המסורת המוסיקלית היהודית עם שפה קלאסית מודרנית ומעניקות קול ייחודי למלים העבריות.

כרטיסים ולוח הופעות

מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 201 ש"ח. מומלץ לרכוש כרטיסים במהרה כדי לא לפספס את ההזדמנות לחוויה המוזיקלית הייחודית הזאת.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה תל אביב 10 כרטיסים
201
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות, כולל הפסקה
ירושלים תיאטרון ירושלים - אולם הקונצרטים ע''ש הנרי קראון 14 כרטיסים
201
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות, כולל הפסקה

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק