הצגות ילדים בחופש הגדול 2019 - כרטיסים, תאריכים, הנחות וכל הפרטים!

הצגות ילדים בחופש הגדול 2019 - כרטיסים, תאריכים והנחות

ברוכים הבאים לעמוד הצגות ואירועי הילדים בחופש הגדול 2019 של אתר "קצת תרבות"

בעמוד זה, עשינו לכם כבר את העבודה וריכזנו עבורכם את כל אירועי הילדים והצגות הילדים הגדולות והמומלצות לחופש הגדול 2019 בעמוד אחד מרוכז ומסודר.

לא תצטרכו להתרוצץ יותר בין אתרים שונים. כאן תוכלו למצוא את כל המידע על כל הצגה בחופש הגדול 2019. החל מתאריכים ולוח הופעות, דרך מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם ועד להנחות ומבצעים.

כוכבי הילדים הגדולים כמו יובל המבולבל, רינת גבאי, מיקי, מיכל הקטנה, רוי בוי לצד הצגות ילדים קלאסיות ידועות, כבר מחכים לכם עם הצגות גדולות, מופעי ילדים חדשים ופעילויות מושקעות לצד תערוכות מושקעות לילדים ולמשפחה כמו למשל תערוכת חי צומח דומה בגן המדע ברחובות שירוצו בין החודשים יולי ואוגוסט 2019.

אנו מעדכנים את העמוד כל הזמן אז מומלץ לחזור מדי פעם ולהתעדכן בהצגות חדשות, פעילויות מגניבות או פסטיבלים מיוחדים לילדים שמתווספים כל הזמן לעמוד זה. אתם מוזמנים גם להיכנס לעמוד הפייסבוק שלנו ולהתעדכן ראשונים בכל מה שקשור להצגות ילדים בחופשת הקיץ הגדולה.

עוד לפני הרשימה המלאה: מהן הצגות ילדים הגדולות והמומלצות ביותר בחופש הגדול 2019?

אז מה בדיוק מחכה לנו בחופש הגדול 2019?

רגע לפני שתוכלו לראות את רשימת ההצגות המלאה, כדאי לסקור את ההצגות הבולטות של חופשת הקיץ 2019. ובכן, כמדי שנה, כוכבי הילדים הגדולים יוצאים במקביל להצגות הרגילות שלהם, להפקות חד פעמיות ומיוחדות לחופשת הקיץ הגדולה.

גם השנה, בחופש הגדול 2019, זה יקרה, וכך למשל, תוכלו למצוא את ההצגה הנסיכה והצפרדע של יובל המבולבל ורינת גבאי שהשיקו השנה גרסה חדשה לסיפור הילדים הידוע. ההצגה תגיע לכמעט כל עיר ברחבי הארץ מצפון ועד דרום במהלך החודשים יולי ואוגוסט 2019.

גם כוכבת הילדים נעמה גיבורת העל תביא השנה את ההצגה שלה פסטיפאן תעלומה בממלכת החיות לערים רבות ברחבי הארץ במיוחד לחופשת החופש הגדול 2019 ותארח בה את כוכב הילדים רוי בוי וגם את ה"שורד" הטרי אסף אשתר.

עוד הפקה מעניינת היא פארק נינג'ה ישראל שיעניק הזדמנות חד פעמית לילדי ישראל להתנסות בעצמם במתקני האקסטרים הידועים של תוכנית הטלוויזיה הידועה "נינג'ה ישראל".

עוד הצגה גדולה שתרוץ ברחבי הארץ בחופש הגדול 2019, היא ההצגה אלאדין ישראל 2019 שמגיעה בהפקה חדשה ומושקעת בהשתתפות כוכבי הילדים שי ורועי, ענבלי, טוויגי ואור משה. גם תיאטרון אורנה פורת לילדים יציג כמדי שנה מבחר גדול ומגוון של הצגות ילדים שונות במהלך חופשת החופש הגדול 2019 ותוכלו למצוא את כולן כאן ברשימת ההצגות המלאה בהמשך העמוד.

אלו הן כמובן רק הסנוניות הראשונות. בשבועות הקרובים אנו בוודאי נשמע על עוד הפקות גדולות ומשקעות שיגיעו לחופש הגדול. כך למשל, אנו מחכים לשמוע מה קורה עם כוכבי ילדים נוספים כמו למשל מיקי, קופיקו, טל ואביעד, מולי וצומי ועוד כוכבי ילדים רבים.

להלן הרשימה המלאה של כל הצגות ומופעי הילדים לחופש הגדול 2019 (שימו לב: הרשימה מתעדכנת)

[kkstarratings]

דילוג לתוכן