לוח הצגות בית ליסין 2020 - כרטיסים, הנחות, ביקורות, שחקנים ועוד

תיאטרון בית ליסין הצגות מומלצות כרטיסים לוח הצגות ביקורות שחקנים

ברוכים הבאים לעמוד של תיאטרון בית ליסין באתר קצת תרבות. כאן תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגות החדשות והוותיקות של התיאטרון הכולל את לוח ההצגות המעודכן ל-2020, הצגות מומלצות, ביקורות, מחירי כרטיסים וגם מידע על הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות בבית ליסין שיחסכו לכם לא מעט כסף.

תיאטרון בית ליסין עבר השנה ב-2020 שינוי משמעותי ועבר למשכנו החדש ברחוב דיזנגוף בתל אביב. לצד זה, התיאטרון השקיע בהצגות חדשות ואיכותיות ונראה כי ההשקעה השתלמה. בין ההצגות הבולטות שתוכלו למצוא ב-2020 בבית ליסין: אפס ביחסי אנוש ההצגה שהפכה ללהיט בימתי היסטרי וכבשה את הקהל הישראלי, ההצגה עבדאללה שוורץ שמחזירה את אבי קושניר לבמה, או לילה אחד מרקוביץ' המצויינת בכיכובה של אגם רודברג.

עוד הצגות מומלצות בבית ליסין ל-2020: ההצגה משפחה חמה עם תיקי דיין, ההצגה הגלולה המעולה שהחזירה את רבקה מיכאלי הותיקה לתפקיד הראשי וההצגה קופסה שחורה שהציגה עיבוד במיתי מרהיב לספרו של עמוס עוז. אנו ממליצים לכם גם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת על הצגות בית ליסין חדשות וגם הצגות מומלצות בבית ליסין ב-2020.

רגע לפני הרשימה המלאה: אלו הן ההצגות החמות ביותר בבית ליסין ב-2020!

והנה רשימת כל ההצגות של בית ליסין ב-2020

כל הכתבות על בית ליסין באתר קצת תרבות

אודות תיאטרון בית ליסין

תיאטרון בית ליסין הוא תיאטרון חדש יחסית. לפחות ביחס לתיאטרון הבימה והקאמרי הוותיקים. התיאטרון הוקם בשנת 1980 ושכן ברחוב ויצמן. התיאטרון הוקם ברוח היצירה המודרנית והחדשה והציג עם השנים למעלה מאלף הצגות והפקות שונות.

ציפי פינס החלה לנהל אומנותית את התיאטרון ב-1993 וכחלק מהחזון האומנותי שלה, שמה דגש בעיקר על יצירות ישראליות מקוריות בשילוב דגש על היצירה המודרנית. במהלך השנים, הציג בית ליסין הצגות מצליחות ביותר והמצליח למשוך אליו כמיליון צופים מדי שנה.

בית ליסין היה אחראי לכמה מהקלאסיקות הגדולות של התיאטרון הישראלי עם הצגות כגון "פולישוק", "מלך הכלבים", "אבודים ביונקרס", "חתולה על גג פח לוהט", "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה מאוחרת" או "המוגבלים". בין היוצרים הבולטים שעברו בבית ליסין עם השנים, ניתן למצוא את סביון ליברכט, שמואל הספרי, גור קורן, עירד רובינשטיין ועוד יוצרים רבים.

החל מ-2019, עבר בית ליסין למשכנו החדש בדיזנגוף פינת פרישמן והציג שורה של הצגות חדשות ומושקעות כשאת כולם תוכלו למצוא כאן בעמוד התיאטרון של אתר "קצת תרבות".

חוץ מהצגות מומלצות, אולי יעניין אתכם לקריאה נוספת:

דילוג לתוכן