הסדרה העמדה – כל הפרטים על הסדרה החדשה של סטיבן קינג

העמדה סדרה 2021
הסדרה העמדה - כל הפרטים על הסדרה החדשה של סטיבן קינג

המיני סדרה המדוברת של CBS "העמדה" שמבוססת על ספרו של סטיבן קינג, תעלה בקרוב גם בישראל במהלך חודש ינואר 2021. במה מדובר? מי השחקנים ומתי ואיפה היא תעלה בישראל? כל הפרטים.

בסוף חודש ינואר 2021, תעלה בישראל בחברת Yes הסדרה החדשה "העמדה" (The Stand) בכיכובם של ג'יימס מרסדן, וופי גולדברג ואמבר הרד. מדובר בסדרה המבוססת על ספרו של סטיבן קינג הידוע שספרים רבים שלו זכו לעיבודים טלוויזיונים בשנים האחרונות.

הסדרה העמדה היא סדרת מתח פוסט אפוקליפטית המספרת על עולם לאחר מגיפה קשה (מוכר למישהו?) ומותירה את האנושות במאבק הישרדותי בין הטוב לבין הרע. גורל כל האנושות, תלוי באשה אחת בת 108 ואוסף מצומצם של ניצולים שצריכים להכניע את האיש האפל רנדל פלאג.

"העמדה" תציג פאנל מפואר של שחקנים ושחקניות שיככבו בסדרה הכולל את מג'יימס מרסדן, אמבר הרד, וופי גולדברג, התר גרהאם, גרג קינאר ושחקנים נוספים. למרות שהסדרה עוסקת במגיפה וקל לחשוב שזאת סדרת פוסט קורונה, מדובר דווקא בסדרה שהופקה וצולמה עוד לפני מגפת הקורונה ומבוססת כאמור על ספרו של סטיבן קינג.

הסדרה הצליחה אף ליצור כמה כותרות בעולם הבידור כאשר מעריציו הרבים של שחקן הקולנוע ג'וני דפ שבת זוגתו לשעבר אמבר הרד מככבת בסדרה, יצרו כמה כותרות. הרד ודפ נמצאים בעיצומו של סכסוך משפטי מתוקשר מאוד והמעריצים התחייבו שלא לצפות בסדרה ואף הקימו עצומה גדולה לצורך כך. בנוסף, אחת הדמויות בסדרה היא דמות חירשת ולגילום הדמות, נבחר שחקן שאינו חרש. הדבר גרם לאיגוד החרשים ולשחקנים חרשים רבים לצאת כנגד פעולה זו.

הסדרה "העמדה" תעלה ב-Yes ב-21 בינואר 2021

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק