הסדרה "בני אור" של יס – הזמר עמיר בניון בתפקיד דרמה

הסדרה "בני אור" של יס - עמיר בניון מגיע לעולם המשחק
הסדרה "בני אור" של יס - עמיר בניון מגיע לעולם המשחק

סדרה חדשה של יס שתיקרא "בני אור" תביא לראשונה את הזמר עמיר בניון לתפקיד דרמטי גדול. הנה כל הפרטים על הסדרה החדשה של יס שתעלה בחודשים הקרובים של 2021.

במסגרת עונת השידורים החדשה של 2021, חברת יס תעלה בקרוב סדרת מקור חדשה בשם "בני אור" שבה יככב לא אחר מאשר הזמר עמיר בניון שעושה את דרכו לראשונה בעולם המשחק. את הסדרה החדשה יצרו גיא בלילה ואלעד ביטון בהפקתו של יואב גרוס ובבימויו של שי כנות. הסדרה צפויה לעלות ביס בחודשים הקרובים.

הסדרה בני אור מתרחשת בבאר שבע ועוסקת בעולם הסמים בעיר כשהיא מבוססת על סיפורים אמיתיים שקרו בבאר שבע בין חבורת צעירים סוחרי הסמים לסטודנטים שלומדים באוניברסיטת בן גוריון הסמוכה וחיים באותו איזור. בניון שנולד וגדל בבאר שבע, חוזר לעיר הולדתו כדי לגלם את שאול, אביו הנרקומן של גיבור הסדרה.

לצד בניון ישתתפו בסדרה גם השחקנים גיא עמיר שמוכר בזכות השתתפותו בסרטים וסדרות כמו "הבורר", "מכתוב" ועוד, הדוגמנית עדן פינס, השחקן אורן כהן ואחרים. בינתיים, עוד בטרם הסדרה משודרת, נוצר פולמוס סביב הסדרה שבקרב רבים מציגה את העיר באור שלילי ומדגישה את הפשע והסמים במקום את החלק היפה של העיר. אחרים לעומת זאת, רואים דווקא את האותנטיות של הסדרה באור חיובי.

לבינתיים, עד שהסדרה תשודר, כבר פורסם טריילר ראשון, וזה נראה בהחלט מסקרן. צפו:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק