הנכד הקאמרי – כרטיסים, ביקורות, הנחות ולוח הצגות 2020

הנכד הקאמרי - כרטיסים, ביקורות, הנחות ולוח הצגות 2020. צילום: גבריאלה בהריליה

תיאטרון הקאמרי מעלה את ההצגה "הנכד" שכתבו גור קורן ועירד רובינשטיין ויציג לוח הצגות מלא במהלך החודשים הקרובים ב-2020. איפה תקנו כרטיסים? מי המשתתפים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים להצגה ב-99 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 5/6/2020)

הצגה מעניינת שעולה ב-2020 במסגרת העונה החדשה של תיאטרון הקאמרי היא ההצגה "הנכד" של גור קורן ועירד רובינשטיין. מדובר בהצגה המבוססת על המחזה של הספרדי אלחנדרו קאסונה "העצים מתים זקופים" שמביאה לבמה את השחקנים מרים זוהר, נדב גייטס ועוד שורה מסקרנת של שחקנים ושחקניות איכותיים.

לרכישת כרטיסים בהנחה להצגה הנכד באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

הסיפור המרכזי של ההצגה מספר על אדם קשיש שמעוניין לשמח את אשתו שלא ראתה זמן רב את נכדה, ושוכר במקום הנכד האמיתי, שחקן שיגלם את דמותו של הנכד. מה שהאשה לא יודעת, הוא שהנכד האמיתי כבר הספיק להפוך לעבריין ולמות ואילו השחקן שהביא הגבר מציג דמות של אדריכל מצליח. ההצגה ממחישה ומציגה את ההבדל בין המציאות לבין הפנטזיה והאוטופיה.

השחקן גור קורן שכבר כתב השנה את ההצגה "לא לריב" בקאמרי בכיכובו של דביר בנדק, כתב את העיבוד החדש ל"הנכד" יחד עם המחזאי והבימאי עירד רובינשטיין שאחראי על לא מעט הצגות בישראל כגון "מלך הכלבים" ו"רומיאו ויוליה". יחד, השניים הביאו גרסה חדשה להצגה הידועה שכבר עלתה בעבר בתיאטרון הבימה בכיכובם של חנה רובינא ושמעון פינקל.

הנכד הקאמרי – כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח בלבד!

מחיר הכרטיסים להצגה הנכד בקאמרי עומד כעת על 99 ש"ח בלבד. ניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

הנכד לוח הצגות 2020

ההצגה הנכד תרוץ באולם החדש 2 בתיאטרון הקאמרי במהלך כל שנת 2020. הנה לפניכם לוח ההצגות של ההצגה לחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 224 כרטיסים
99 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 224 כרטיסים
99 ₪
רכישת כרטיסים

 

רשימת שחקנים ומשתתפים – מי משחק בהצגה הנכד?

רשימת השחקנים והשחקניות שלוקחים חלק בהצגה כולל את השחקנית הותיקה מרים זוהר שמגלמת את הסבתא ואת נדב גייטס שידוע גם בזכות השתתפותו בסדרות "גיבורים עפים אליה" ו"ביום שהאדמה רעדה", וגם את השחקנים יצחק חזקיה, נדב אביגיל הררי, גלעד שמואלי ושרי שמחוב. את ההצגה ביים עירד רובינשטיין.

עוד לוחקים חלק בהצגה – תפאורה: אדם קלר, תלבושות: יהודית אהרון, מוסיקה: רועי ירקוני, תנועה: עמית זמיר, ותאורה: אבי יונה בואנו (במבי).

הנכד הקאמרי ביקורות

ההצגה עדיין לא זכתה לביקורות בתקשורת המודפסת או הדיגיטלית אך אנו נדאג לעדכן ולסקר את כל הביקורות שייכתבו על ההצגה בזמן הקרוב.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן