הנכד הקאמרי – כרטיסים החל מ-99 ש"ח, לוח הצגות, ביקורות וכל הפרטים!

הנכד הקאמרי - כרטיסים, לוח הצגות, ביקורות וכל הפרטים!
הנכד הקאמרי - כרטיסים, לוח הצגות, ביקורות וכל הפרטים! צילום: גבריאלה בהריליה

תיאטרון הקאמרי ממשיך להציג את ההצגה "הנכד" שכתבו גור קורן ועירד רובינשטיין ויציג לוח הצגות מלא במהלך החודשים הקרובים ב-2022. איפה תקנו כרטיסים? מי המשתתפים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים להצגה? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

ההצגה המצויינת של תיאטרון הקאמרי "הנכד" של גור קורן ועירד רובינשטיין ממשיכה להציג תאריכים חדשים גם במהלך 2022. מדובר בהצגה המבוססת על המחזה של הספרדי אלחנדרו קאסונה "העצים מתים זקופים" שמביאה לבמה את השחקנים מרים זוהר, נדב גייטס ועוד שורה מסקרנת של שחקנים ושחקניות איכותיים. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה.

ההצגה הנכד – לוח הצגות 2022

ההצגה הנכד תרוץ גם במהלך 2022. הנה לפניכם לוח ההצגות של ההצגה לחודשים הקרובים:

הנכד הקאמרי – כרטיסים

מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח אך באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים החל מ-91 ש"ח בלבד! שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

הסיפור המרכזי של ההצגה מספר על אדם קשיש שמעוניין לשמח את אשתו שלא ראתה זמן רב את נכדה, ושוכר במקום הנכד האמיתי, שחקן שיגלם את דמותו של הנכד. מה שהאשה לא יודעת, הוא שהנכד האמיתי כבר הספיק להפוך לעבריין ולמות ואילו השחקן שהביא הגבר מציג דמות של אדריכל מצליח. ההצגה ממחישה ומציגה את ההבדל בין המציאות לבין הפנטזיה והאוטופיה.

השחקן גור קורן שכבר כתב את ההצגה "לא לריב" בקאמרי בכיכובו של דביר בנדק, כתב את העיבוד החדש ל"הנכד" יחד עם המחזאי והבימאי עירד רובינשטיין שאחראי על לא מעט הצגות בישראל כגון "מלך הכלבים" ו"רומיאו ויוליה". יחד, השניים הביאו גרסה חדשה להצגה הידועה שכבר עלתה בעבר בתיאטרון הבימה בכיכובם של חנה רובינא ושמעון פינקל.

רשימת שחקנים ומשתתפים – מי משחק בהצגה הנכד?

רשימת השחקנים והשחקניות שלוקחים חלק בהצגה כולל את השחקנית הותיקה מרים זוהר שמגלמת את הסבתא ואת נדב גייטס שידוע גם בזכות השתתפותו בסדרות "גיבורים עפים אליה" ו"ביום שהאדמה רעדה", וגם את השחקנים יצחק חזקיה, נדב אביגיל הררי, גלעד שמואלי ושרי שמחוב. את ההצגה ביים עירד רובינשטיין.

עוד לוקחים חלק בהצגה – תפאורה: אדם קלר, תלבושות: יהודית אהרון, מוסיקה: רועי ירקוני, תנועה: עמית זמיר, ותאורה: אבי יונה בואנו (במבי).

הנכד הקאמרי ביקורות

בזמן הקרוב נעלה כאם סקירה מורחבת של ביקורות מובילות של המבקרים הידועים בתקשורת הישראלית.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק