הנאהבים והנעימים בית ליסין – כל הפרטים על ההצגה החדשה!

הנאהבים והנעימים בית ליסין - כל הפרטים על ההצגה החדשה!
הנאהבים והנעימים בית ליסין - כל הפרטים על ההצגה החדשה!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון בית ליסין “הנאהבים והנעימים” עם יניב ביטון. מתי זה יקרה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר “קצת תרבות” עם כל הפרטים.

במסגרת העונה החדשה של תיאטרון בית ליסין ל-2021, תעלה הצגה חדשה ומסקרנת בשם “הנאהבים והנעימים” שכתבו מוטי לרנר וישראל זמיר ע”פ ספרו המרתק “השניים” שכתב יצחק בשביס-זינגר. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה לרבות מכירת כרטיסים, לוח הצגות עדכני ל-2021 ומידע על הנחות ומבצעים.

ההצגה של בית ליסין הנאהבים והנעימים כוללת כמה שמות שחקנים מובילים ומצליחים ביניהם גם השחקן יניב ביטון (“היהודים באים”, “ארץ נהדרת”) לצד 4 רקדנים שייקחו חלק בהצגה. ההצגה מספרת על אהבתם האסורה של שני תלמידי ישיבה בעיירה קטנה בפולין. השניים נאלצים להתמודד עם אהבתם האסורה מול משפחתם וכמובן מול נשותיהם. למרות הנושא הכבד, ההצגה מתרחשת באווירה קלילה, צבעונית ואף הומוריסטית.

שחקנים ומשתתפים

רשימת השחקנים כוללת את יניב ביטון, יורם טולדנו, קרן צור, ידידיה ויטל, ניב ניסים, טלי בן יוסף, דניאל חבקוק ואת ספיר באומוול. השחקן יובל בנאי ישתתף כשחקן מחליף. רשימת הרקדנים כוללת את ניב אלבז, שמואל חלפון, אלדר לוי ואת עומרי סמסון. בימאי ההצגה הוא עידו רוזנברג ואת המוזיקה כתב אלעד עדר.

כרטיסים להצגה הנאהבים והנעימים בתיאטרון בית ליסין

ההצגה צפויה לעלות במהלך החודשים הקרובים בבית ליסין אך לעת עתה, טרם פורסמו תאריכים רשמיים או מידע על מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם. אנו נמשיך לעדכן כאן בעמוד ההצגה וכן בדף הפייסבוק הרשמי של האתר בכל מידע חדש.

הצגות נוספות שכדאי שתשמעו עליהם:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק