המשכן לאמנויות הבמה באר שבע – לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות
המשכן לאמנויות הבמה באר שבע - לוח הופעות, הצגות, כרטיסים והנחות

מחפשים לראות הופעה במשכן לאמנויות הבמה באר שבע? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות עדכני במשכן לאמנויות הבמה באר שבע כולל אפשרות להזמין כרטיסים מראש באמצעות האינטרנט.

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע לוח הופעות והזמנת כרטיסים

להלן לוח הופעות עדכני במשכן לאמנויות הבמה באר שבע בחודשים הקרובים:

משכן אמנויות הבמה באר שבע כרטיסים

ניתן לבצע רכישת כרטיסים למשכן לאמנויות הבמה באר שבע באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

אודות המשכן לאמנויות הבמה באר שבע

העיר באר שבע מציעה הרבה מאוד מקומות בילוי להופעות והצגות גדולות כולל אמפיפארק באר שבע החדש שנפתח לא מזמן, אבל המשכן לאמנויות הבמה באר שבע השוכן בשדרת רגר הראשית בעיר, הוא ללא ספק המוסד הרשמי והותיק ביותר בבאר שבע שמציג באופן רציף וקבוע רפרטואר גדול ורחב של הופעות חיות, קונצרטים ומופעי אופרה, תערוכות, הופעות סטנדאפ, כנסים, הצגות ילדים, מופעי בידור ועוד.

משכן אמנויות הבמה באר שבע הוקם בשנת 2008 ומאז משמש את תושבי באר שבע והאיזור כמקום מומלץ לצפות בהופעות ובקונצרטים גדולים ואיכותיים. המקום משמש גם כבית לתיאטרון באר שבע והסינפונייטה הישראלית באר שבע שמציגים שם באופן קבוע קונצרטים והצגות. המשכן כולל 2 אולמות כשהאולם הגדול יכול להכיל כ-900 מקומות ישיבה והקטן כ-400 מקומות ישיבה.

המשכן חרט על דגלו לתת במה למיטב האמנים מכל הז'אנרים עם דגש על אמנים מקומיים ולאפשר להם את התנאים האופטימליים להופיע לרבות מערכות סאונד מתקדמות, מערכות תאורה, אקוסטיקה מתאימה ונכונה וקשר ישיר לקהל. המקום כבר הספיק לארח מאז הקמתו למעלה מ-1000 הופעות שונות מכל תחומי אמנויות הבמה ואירח פסטיבלים והופעות חו"ל גדולות ומכובדות.

זהו מקום פופולרי מאוד בקרב תושבי באר שבע ועד עכשיו כבר הספיקו לבקר במקום כ-600 אלף איש. המשכן הוא גם מבנה אדריכלי מרהיב וייחודי בבאר שבע ונחשב למונומנט גדול בעיר. המקום מציע כמובן הסדרי נגישות מלאים וכולל בין היתר חנייה מותאמת לנכים, כסאות נכים, מעליות מותאמות ומתקנים מותאמים לנכים ולבעלי מוגבלויות.

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע – שעות פעילות, כתובת, ויצירת קשר

כתובתו המדוייקת של המשכן לאמנויות הבמה באר שבע היא שדרות יצחק רגר 41, באר שבע, ומספר הטלפון הראשי של המקום ליצירת קשר הוא 08-626-6400.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק