מפקח בא תיאטרון חיפה – כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות

מפקח בא תיאטרון חיפה - כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות
מפקח בא תיאטרון חיפה - כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות צילום: טלי גרוס

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה המפקח בא בכיכובם של אסי לוי ויפתח קליין – אז במה בדיוק מדובר? מהו לוח ההצגות? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות.

תיאטרון חיפה מעלה עיבוד עברי להצגה הידועה "המפקח בא" של המחזאי והסופר האנגלי ג'ון בוינטון פריסטלי בבימויו של משה נאור ובכיבוכם של יפתח קליין אסי לוי ושחקנים נוספים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה החדשה לרבות פרטים על מכירת כרטיסים, הנחות, ביקורות ולוח הופעות מעודכן.

המפקח בא הצגה – לוח הצגות

ההצגה המפקח בא תציג תאריכים רבים ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 17 כרטיסים
99
רכישת כרטיסים שעה וחצי

המפקח בא כרטיסים – כמה יעלו כרטיסים להצגה?

מכירת הכרטיסים להצגה כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 96 ל-106 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. משך ההצגה היא כשעה וחצי.

אודות ההצגה המפקח בא תיאטרון חיפה

המפקח בא הוא מחזה של הסופר המוערך ג'ון בוינטון פריסטלי. המחזה מתרחש בלילה אחד בחודש אפריל 1914 כשאדם נכנס לביתם של בני זוג אמידים שחוגגים את אירוסי ביתם, ומכנה עצמו המפקח גול. המפקח חוקר את המשפחה על התאבדותה של צעירה בשנות העשרים לחייה ממעמד הפועלים. החקירה מתפתחת ויחד עימה, מתגלים סודות חדשים על המשפחה ועל עברה ומקשרים אותם לטרגדיה שהופכת ומטלטלת את כולם.

שחקנים ומשתתפים

את העיבוד העברי של תיאטרון חיפה ביים הבימאי משה בעיבוד עברי של דורי פרנס. בהצגה מככבים אסי לוי ויפתח קליין ולצידם השחקנים והשחקניות שושה גורן, עדי גילת, אבי אוריה ויוני גרין. על המוזיקה אחראי רן בגנו.

עוד עוסקים במלאכה: ניב מנור על עיצוב תפאורה, פליס רוס על עיצוב תאורה, סבטלנה ברגר על עיצוב תלבושות: וקובי זיסלין ע. במאי.

מפקח בא הצגה – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מבצעים או כרטיסים מוזלים להצגה. נמשיך לבדוק ולעקוב מקרוב ונעדכן כאן בכל מידע חדש בעניין.

הצגות נוספות שכדאי שתקראו עליהן:

 

הצגות נוספות בתיאטרון חיפה:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק