המפקח בא תיאטרון חיפה – כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2023

המפקח בא תיאטרון חיפה - כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2023
המפקח בא תיאטרון חיפה - כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2023

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה המפקח בא בכיכובה של אסי לוי – אז במה בדיוק מדובר? מהו לוח ההצגות? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות.

תיאטרון חיפה מעלה את את ההצגה המפקח בא – עיבוד עברי חדש לדרמת מתח של ג'ון בוינטון פריסטלי בה מככבות השחקניות אסי לוי ושושה גורן. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים החשובים על ההצגה לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות מתעדכן.

המפקח בא הצגה – לוח הצגות 2023

ההצגה המפקח בא תציג תאריכים בבמה הראשית בתיאטרון חיפה ובאולמות נוספים ברחבי הארץ החל מחודש נובמבר 2023. נכון לעכשיו, לוח ההצגות כולל תאריכים ב-29 וה-30 בנובמבר 2023 וב-2 עד ה-5 בדצמבר 2023.

המפקח בא כרטיסים – כמה יעלו כרטיסים להצגה?

מכירת הכרטיסים תתבצע באמצעות האתר הרשמי של תיאטרון חיפה. בשלב זה טרם נפתחה המכירה ולכן לא ידוע עדיין מה יהיו המחירים הסופיים. נמשיך לבדוק ולעדכן.

אודות ההצגה המפקח בא תיאטרון חיפה

המפקח בא הוא מחזה של הסופר המוערך ג'ון בוינטון פריסטלי. המחזה מתרחש בלילה אחד בחודש אפריל 1914 כשאדם נכנס לביתם של בני זוג אמידים שחוגגים את אירוסי ביתם, ומכנה עצמו המפקח גול. המפקח חוקר את המשפחה על התאבדותה של צעירה בשנות העשרים לחייה ממעמד הפועלים. החקירה מתפתחת ויחד עימה, מתגלים סודות חדשים על המשפחה ועל עברה ומקשרים אותם לטרגדיה שהופכת ומטלטלת את כולם.

את העיבוד העברי של תיאטרון חיפה ביים הבימאי משה נאור ומשתתפות בה השחקניות אסי לוי ושושה גורן. על עיצוב התפאורה אחראי ניב מנור.

המפקח בא הצגה – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מבצעים או כרטיסים מוזלים להצגה. נמשיך לבדוק ולעקוב מקרוב ונעדכן כאן בכל מידע חדש בעניין.

הצגות נוספות שכדאי שתקראו עליהן:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק