המלט 2022 הבימה – כרטיסים ב-100 ש"ח בלבד ולוח הצגות 2023!

המלט 2022 הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח בלבד ולוח הצגות 2023!
המלט 2022 הבימה - כרטיסים ב-100 ש"ח בלבד ולוח הצגות 2023! צילום: אלי כץ

תיאטרון הבימה מעלה גרסה חדשה ומעניינת להמלט של שייקספיר בהצגה "המלט 2022" שכתב מאור זגורי. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תוכלו לקנות כרטיסים ב-100 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

המחזה המפורסם של שייקספיר מקבל עיבוד חדש ומרענן בהצגה החדשה של הבימה "המלט 2022" שכתב הבמאי המוערך מאור זגורי (שכתב בין היתר את המחזמר המצליח "זה אני"). בעמוד זה תוכלו למצוא את כל מה שצריך לדעת על ההצגה החדשה כולל פרטים על רכישת כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח.

המלט 2022 הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה המלט 2022 תעלה באולם הבימרתף בתיאטרון הבימה במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני ל-2023:

כרטיסים להצגה המלט הבימה – איך תקנו כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח?

מחיר הכרטיסים הרשמי של ההצגה המלט הבימה בקופות התיאטרון, עומד על 220 ש"ח אך באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

שחקנים ומשתתפים

בהצגה ישתתפו פאנל גדול של שחקנים ושחקניות הכולל את בן יוסיפוביץ', אסף פרי, אלכס קרול, מתן שביט, גל פולק, נדיר אלדד, שחר רז, שפי מרציאנו, דניאל סבג, תומר ברש, הגר טישמן, רונית אפל, הילה שלו, סתו גרופר, מעין רחימה, ליאור לב והגר שחר.

את העיבוד החדש למחזה הידוע של שייקספיר כתב כאמור מאור זגורי. עוד עמלו במלאכה  – תרגום: ט.כרמי, ע. בימוי ומ. הפקה: יעל פורת, תנועה ופסקול מוסיקה: מירי לזר, עיצוב תפאורה ותלבושות: ליטל רייס, אלונה ויינשטיין, דאמטוגרפיה: שגיא טל ותאורה: מאיר אלון.

אודות ההצגה של הבימה המלט

המלט היא אחת היצירות הידועות והמפורסמות ביותר של המחזאי הבריטי הידוע וויליאם שייקספיר וכמות העיבודים שזכה המחזה לאורך השנים היא עצומה. בעיבוד העכשווי של למחזה, מעיז זגורי לפרוץ גבולות חדשים ואף לשנות טקסטים אלמותיים במחזה, והתוצאה, היא פרשנות מעניינת וייחודית שמצליחה להפתיע אפילו את אלו שמכירים את כל הגרסאות הידועות.

המלט 2023 הבימה ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט ביקורות להצגה החדשה של מבקרים ידועים מהתקשורת בעיתונים ובאתרים המובילים.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק