המיניונים עולים על הגג פארק מעולם אחר על גג עזריאלי – כרטיסים ופרטים

המיניונים עולים על הגג פארק מעולם אחר על גג עזריאלי - כרטיסים ופרטים
המיניונים עולים על הגג פארק מעולם אחר על גג עזריאלי - כרטיסים ופרטים. תמונה: חוגגים הפקות

החל מה-21 ביולי 2024, הדמויות האהובות מסדרת סרטי "גנוב על החיים" – המיניונים – יגיעו לגג מגדלי עזריאלי בפארק קיץ מיוחד לילדים ולמבוגרים כאחד עם הפארק החדש "המיניונים עולים על הגג" שיכלול מתקנים, פעילויות ואטרקציות.

"המיניונים עולים על הגג" ישלב את הנוף המרהיב של תל אביב עם עולם הפנטזיה המשעשע של המיניונים. הפארק יציע מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות, כולל פארק מגלשות מים להתקררות מושלמת ביום קיץ חם, פארק חבלים לחובבי האתגרים והאקסטרים, לוגו בוקס לפיתוח היצירתיות והדמיון, עמדות צילום להנצחת הרגעים המיוחדים עם הדמויות האהובות, ומפגשים עם המיניונים – הזדמנות לפגוש מקרוב את הגיבורים הצהובים והמצחיקים.

הפארק יהיה פתוח מ-21 ביולי עד 31 באוגוסט, עם שעות פעילות משתנות. בימי חול (ראשון עד חמישי) מה-21/7 עד ה-13/8 הפארק יפעל בין השעות 09:00-14:00, ומה-14/8 עד ה-31/8 בין השעות 09:00-16:30. בימי שישי ושבת הפארק יהיה פתוח בין השעות 10:00-13:00.

כרטיסים ומחירים

כל ביקור בפארק אורך כשעתיים, עם מספר סבבים ביום. מומלץ להזמין כרטיסים מראש כדי להבטיח את המקום הרצוי. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 99 ש"ח. רכישת הכרטיסים הכרחית לגל גיל.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק