צ'פלין המחזמר 2020 – כרטיסים, הנחות, שחקנים וכל הפרטים!

צ'פלין המחזמר 2020 - כרטיסים, הנחות, שחקנים וכל הפרטים!
צ'פלין המחזמר 2020 - כרטיסים, הנחות, שחקנים וכל הפרטים!

המחזמר צ'פלין המצליח מגיע לראשונה לישראל וירוץ ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים. ירון ברובינסקי, ענת אורן, דפנה דקל ושחקנים נוספים משתתפים. איפה הוא יציג? מתי? כמה יעלו כרטיסים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים על המחזמר החדש.

(עדכון אחרון: 1/3/2020)

תיאטרון תל אביב החדש שנפתח השנה במטרה להביא את ברודווי ו-ווסט אנד לתל אביב, מביא לישראל בשיתוף עם תיאטרון חיפה, גרסה עברית חדשה ומושקעת למחזמר צ'פלין הידוע לאורך כל שנת 2020 בהשתתפות כוכבים רבים ומוכרים. זהו המחזמר השני שמעלה תיאטרון תל אביב, אחרי המחזמר פלאשדאנס בכיכובן של ריקי גל ומיי פיינגולד שעולה במקביל בתיאטרון. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא מידע נוסף על המחזמר צ'פלין כולל מידע על רכישת הכרטיסים, מחירים, לוח הצגות, הנחות ופרטים נוספים.

לרכישת כרטיסים מוזלים בהנחה למחזמר צ'פלין באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

המחזמר צ'פלין, שהחל להציג כבר בקיץ האחרון בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין ובתיאטרון תל אביב, הוא מחזמר ידוע שכתבו כריסטופר קרטיס ותומאס מהאן וכבר רץ בהצלחה בברודווי שבניו יורק. זוהי הפעם הראשונה שגרסה עברית למחזמר המצליח מגיעה לישראל כאשר על הניסוח העברי אחראי דני לשמן ועל הבימוי אחראי שוקי וגנר.

המחזמר החדש מציג את סיפור חייו של צ'רלי צ'פלין, אחד האנשים החשובים ביותר בתעשיית הקולנוע שאחראי רבות להתפתחותו של הקולנוע ונחשב לאחד המשפיעים ביותר על התחום. המחזמר, שנכתב ע"י כריסטופר קרטיס ותומאס מהאן ועלה לראשונה בברודווי ב-2006, יספר את סיפור חייו המפותל והמרתק של גאון הקולנוע הידוע מזווית מוסיקלית וססגונית.

צ'פלין היה אדם יוצר שנוי במחלוקת והספיק לעבור טלטלות רבות במהלך חייו, החל מילדותו הענייה, ועד הפיכתו לגאון הקולנוע בכל הזמנים. הוא הספיק להפוך למואשם בבגידה באמריקה ואף גורש ממנה, אך חזר בסופו של דבר כדי לקטוף את פרס האוסקר ולזכות בתהילת עולם על מפעל חייו. המחזמר יציג את האספקטים השונים הקשורים גם בחייו האישים, יחסיו עם נשים ועם הרבה מאוד מוסיקה, תלבושות ותפאורה.

ענת אורן, אבי גרייניק וגם ירון ברובינסקי – מי השחקנים שייקחו חלק במחזמר צ'פלין?

שחקנים ישראלים מוכרים מאוד ייקחו חלק במחזמר צ'פלין החדש, כאשר דווקא את התפקיד הראשי, התפקיד של צ'פלין עצמו במחזמר, יגלם השחקן עופרי ביטרמן שהוא פחות מוכר משאר הקאסט במחזמר שיכלול את השחקנים והשחקניות דפנה דקל, מיקי קם/ענת אורן, ירון ברובינסקי, אבי גרייניק, מיטל נוטיק וניר לוגסי.

כרטיסים למחזמר צ'פלין – מהם מחירי הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות?

מחיר הכרטיסים למחזמר צ'פלין מתחיל ב-115 ש"ח. מכירת הכרטיסים למחזמר כבר נפתחה וניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

מתי ואיפה תוכלו לראות את המחזמר צ'פלין?

המחזמר ירוץ בתיאטרון תל אביב החדש, בחיפה ובפתח תקווה במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח הופעות מעודכן של החודשים הקרובים:

מודיעין היכל התרבות מודיעין מכבים רעות 22 כרטיסים
195 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון תל אביב אזלו הכרטיסים
תיאטרון תל אביב 52 כרטיסים
115 – 155 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון תל אביב 54 כרטיסים
115 – 155 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון תל אביב 57 כרטיסים
115 – 155 ₪
רכישת כרטיסים
קרית מוצקין היכל התיאטרון קריית מוצקין 7 כרטיסים
125 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון תל אביב 7 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 10 כרטיסים
161 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון חיפה 7 כרטיסים
161 ₪
רכישת כרטיסים

 

משחק מצוין, הפקה קצת פחות – ביקורות על המחזמר צ'פלין ברשת

לאחר כמה חודשי הרצה של צ'פלין בתיאטרון תל אביב, כבר פורסמו כמה ביקורות בקרב מבקרי התרבות באתרים המובילים בישראל. באתר "וואלה" למשל, שיבח המבקר את המשחק המצוין ואת השחקנים אך פחות אהב את התסריט וההפקה. גם באתר "מאקו" אהבו מאוד את המשחק והביצועים של מיקי קם אך נתנו ציונים פחות טובים על בעיות טכניות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
get real
4 years ago

מקבל את הביקורות על המחזמר צ'פלין שכתבו המבקרים. השחקנים עושים כאן לגמרי את המחזמר (במיוחד מיקי קם) ומחפים על הפקה גרועה וגם על תסריט קצת קיטש וצפוי. אבל מכיוון שאלו הן הסנוניות הראשונות של תיאטרון תל אביב, אני משוכנע שזה רק יילך ויישתפר.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק