המחזמר צ'פלין מגיע לישראל ביולי 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

המחזמר צ'פלין מגיע לישראל ביולי 2019 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

המחזמר צ'פלין המצליח מגיע לראשונה לישראל בחודש יולי 2019 בגרסה עברית חדשה ומושקעת של תיאטרון תל אביב בשיתוף עם תיאטרון חיפה. ירון ברובינסקי, ענת אורן, דפנה דקל ושחקנים נוספים משתתפים. איפה הוא יציג? מתי? כמה יעלו כרטיסים? מה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים על המחזמר החדש.

תיאטרון תל אביב החדש שנפתח השנה במטרה להביא את ברודווי ו-ווסט אנד לתל אביב, מביא לישראל בשיתוף עם תיאטרון חיפה, גרסה עברית חדשה ומושקעת למחזמר צ'פלין הידוע החל מחודש יולי 2019 הקרוב בהשתתפות כוכבים רבים ומוכרים. זהו המחזמר השני שמעלה תיאטרון תל אביב, אחרי המחזמר פלאשדאנס בכיכובן של ריקי גל ומיי פיינגולד שעולה במקביל בתיאטרון. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא מידע נוסף על המחזמר צ'פלין כולל מידע על רכישת הכרטיסים, מחירים, לוח הצגות, הנחות ופרטים נוספים.

המחזמר צ'פלין, שיחל להציג כבר ב-15 ביולי הקרוב בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין ובתיאטרון תל אביב, הוא מחזמר ידוע שכתבו כריסטופר קרטיס ותומאס מהאן וכבר רץ בהצלחה בברודווי שבניו יורק. זוהי הפעם הראשונה שגרסה עברית למחזמר המצליח מגיעה לישראל כאשר על הניסוח העברי אחראי דני לשמן ועל הבימוי אחראי שוקי וגנר.

המחזמר החדש מציג את סיפור חייו של צ'רלי צ'פלין, אחד האנשים החשובים ביותר בתעשיית הקולנוע שאחראי רבות להתפתחותו של הקולנוע ונחשב לאחד המשפיעים ביותר על התחום. המחזמר, שנכתב ע"י כריסטופר קרטיס ותומאס מהאן ועלה לראשונה בברודווי ב-2006, יספר את סיפור חייו המפותל והמרתק של גאון הקולנוע הידוע מזווית מוסיקלית וססגונית.

צ'פלין היה אדם יוצר שנוי במחלוקת והספיק לעבור טלטלות רבות במהלך חייו, החל מילדותו הענייה, ועד הפיכתו לגאון הקולנוע בכל הזמנים. הוא הספיק להפוך למואשם בבגידה באמריקה ואף גורש ממנה, אך חזר בסופו של דבר כדי לקטוף את פרס האוסקר ולזכות בתהילת עולם על מפעל חייו. המחזמר יציג את האספקטים השונים הקשורים גם בחייו האישים, יחסיו עם נשים ועם הרבה מאוד מוסיקה, תלבושות ותפאורה.

ענת אורן, אבי גרייניק וגם ירון ברובינסקי – מי השחקנים שייקחו חלק במחזמר צ'פלין?

שחקנים ישראלים מוכרים מאוד ייקחו חלק במחזמר צ'פלין החדש, כאשר דווקא את התפקיד הראשי, התפקיד של צ'פלין עצמו במחזמר, יגלם השחקן עופרי ביטרמן שהוא פחות מוכר משאר הקאסט במחזמר שיכלול את השחקנים והשחקניות דפנה דקל, מיקי קם/ענת אורן, ירון ברובינסקי, אבי גרייניק, מיטל נוטיק וניר לוגסי.

מתי ואיפה תוכלו לראות את צ'פלין?

המחזמר יחל לרוץ בהיכל התיאטרון קרית מוצקין החל מה-15 ביולי 2019 וימשיך לאחר מכן לרוץ בתיאטרון תל אביב בין התאריכים 24 ועד ה-27 ביולי. בחודש ספטמבר 2019, יגיע המחזמר גם לתיאטרון הצפון בחיפה.

כרטיסים למחזמר צ'פלין – מהם מחירי הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות?

מכירת הכרטיסים למחזמר כבר נפתחה וניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים מתחיל ב-161 ש"ח.

המחזמר צ'פלין מגיע לישראל ביולי 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
4.2 (84.44%) 9 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן