בוסתן ספרדי 2022 הבימה – כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח במקום 250 ש"ח!

בוסתן ספרדי 2022 הבימה - כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח במקום 250 ש"ח!
בוסתן ספרדי 2022 הבימה - כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח במקום 250 ש"ח!

רוני דלומי, טל מוסרי וחני נחמיאס יככבו במחזמר המחודש של תיאטרון הבימה בוסתן ספרדי שעבר מתיחת פנים בבימויו של צדי צרפתי. מהו לוח ההצגות ל-2022? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? בואו להתעדכן עם אתר "קצת תרבות".

תיאטרון הבימה יעלה בקרוב גרסה מחודשת לאחת ההצגות המצליחות ביותר שלו בכל הזמנים – "בוסתן ספרדי", ומרענן גם את כל הקאסט עם שמות כמו טל מוסרי, רוני דלומי וחני נחמיאס. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה החדשה לרבות פרטים על מחירי כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני.

בוסתן ספרדי כרטיסים ולוח הצגות 2022

המחזמר בוסתן ספרדי יציג החל מהחודש הקרוב בתיאטרון הבימה. מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה בקופות התיאטרון עומד על 250 ש"ח, אך באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

להלן לוח ההצגות של ההצגה בוסתן ספרדי לחודשים הקרובים:

ההצגה "בוסתן ספרדי", נחשבת להצגה הותיקה ביותר בתיאטרון הבימה עם למעלה מ-2500 הצגות מאז עלתה לבמה. את גלית גיאת, יעקב כהן ורובי פורת שובל ששיחקו בתפקידים הראשיים זמן רב, יחליפו הפעם טל מוסרי, רוני דלומי וחני נחמיאס לצד שחקנים רבים נוספים. על הבימוי של גרסת בוסתן ספרדי 2022, הופקד הבימאי צדי צרפתי שמביים גם את המחזמר סאלח שבתי 2022 שיעלה בקיץ הקרוב.

המחזמר בוסתן ספרדי נכתב ע"י יצחק נבון (נשיאה החמישי של מדינת ישראל) ועלה לבמה לראשונה ב-1969. המחזה הביא לבמה את מוסיקת הלדינו והרומנסות הספרדיות הידועות שלקוחות מעולם החזנות בשילוב עלילה על משפחה ספרדית בירושלים ויחסיהם עם השכנים ובינם לבין עצמם. זהו המחזה המצליח והארוך ביותר של תיאטרון הבימה.

רשימת המשתתפים במחזמר בוסתן ספרדי 2022 בתיאטרון הבימה

רשימת השחקנים והשחקניות שישתתפו בגרסה החדשה של בוסתן ספרדי היא ארוכה וכוללת את רוני דלומי, חני נחמיאס, רובי פורת-שובל, פיני קידרון, גל גולדשטיין, שחר רז, מתן שביט, יובל שלומוביץ, דוית גביש, רותי לנדאו, עמי סמולרצ׳יק, שפי מרציאנו, מיקי פלג-רוטשטיין, אורי הוכמן, שמוליק כהן, הילה שלו, גל שטרית, רונית אפל, ניל משען, טל מוסרי ואברהם סלקטר. בימאי ההצגה הוא צדי צרפתי ועל הניהול המוזיקלי הופקד גיורא ליננברג.

בוסתן ספרדי 2022 ביקורות

בקרוב נעדכן עם אוסף ביקורות על ההצגה בוסתן ספרדי שאספנו וליקטנו מהעיתונות ומהאתרים המובילים בישראל.

הצגות נוספות שכדאי שתקראו עליהן:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

3 2 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק