המחזמר אום כולתום עם דיקלה – כל הפרטים על המחזמר החדש!

המחזמר אום כולתום עם דיקלה - כל הפרטים על המחזמר החדש!
המחזמר אום כולתום עם דיקלה - כל הפרטים על המחזמר החדש!

המחזמר אום כולתום יעלה בקרוב בתיאטרון העברי ויביא את סיפורה ושיריה הידועים של הזמרת המצרית האגדית לבימות בישראל. הזמרת דיקלה נבחרה לתפקיד הראשי במחזמר. מה אנו עוד יודעים על המחזמר החדש? איפה הוא יציג? ומתי ניתן יהיה לרכוש כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

התיאטרון העברי יעלה בקרוב את המחזמר המדובר "אום כולתום" בו תככב דיקלה שתגלם את הזמרת המצרית הידועה. את המחזמר כתב גדי צדקה והוא צפוי לעלות כבר בחודשים הקרובים. טרם ידוע אילו עוד שחקנים ושחקניות ייקחו חלק במחזמר החדש.

כידוע, התיאטרון העברי הציג לא מזמן את עונתו החדשה ל-2021/2022 עם הפקות מקוריות רבות ומושקעות ביניהן גם המחזמר התחנה שיחל לרוץ בחודש הבא. את המחזמר החדש של התיאטרון העברי אום כולתום כתב צדקה וכבר בתחילת הדרך ידע כי הוא מעוניין ללהק את הזמרת דיקלה לתפקיד הראשי.

אום כולתום הייתה אחת זמרות החשובות ביותר בעולם המוזיקה הערבית ונחשבת לנציגה הבלתי מעורערת של הז'אנר. הרעיון על מחזמר אודות חייה ושיריה הוא בהחלט רעיון מצוין שלבטח ימשוך קהל סקרן רב אל ההופעות.

כרטיסים למחזמר אום כולתום

הפקת התיאטרון טרם פרסמה לוח הופעות רשמי של המחזמר ולכן לא ידוע בשלב זה מה יהיו מחירי הכרטיסים למחזמר אום כולתום והיכן יהיה ניתן לרוכשם. אנו נמשיך לעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו בכל ידיעה חדשה שתתפרסם בנושא.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק