המופע "סודות השנסונים" עם אורלי סולומון – כרטיסים וכל הפרטים

המופע "סודות השנסונים" עם אורלי סולומון - כרטיסים וכל הפרטים
המופע "סודות השנסונים" עם אורלי סולומון - כרטיסים וכל הפרטים. צילום: פניני המוזיקה

אורלי סולומון, זמרת ושחקנית שגדלה בצרפת כילדת פלא, תופיע עם המופע "סודות השנסונים" באולם המופעים במוזיאון יד לשריון בלטרון ב-17 באוגוסט 2024 בשעה 12:30. המופע, שאורכו כשעה וחצי, יקח את הקהל למסע נוסטלגי ורומנטי אל עולם השנסונים הצרפתיים הקלאסיים.

סולומון תבצע את להיטיהם הגדולים של אמנים אהובים כמו אדית פיאף, שארל אזנבור, סרז' לאמה, איב מונטאן, ז'ו דאסן ועוד. המופע יחשוף גם את הסיפורים, הרכילויות והמשמעויות העמוקות שמסתתרות מאחורי מילות השירים האהובים.

השנסונים, המזוהים כל כך עם הרומנטיקה והתרבות הצרפתית, יקבלו במופע הזה פרשנות אישית וייחודית. סולומון תשתף את הקהל בסודות מחייהם של השנסונרים הגדולים, ותאפשר הצצה מרתקת לעולמם האמנותי והאישי.

יחד איתה על הבמה יופיעו הנגנים: איגור אוסטרובסקי בפסנתר, קוסטה בלבין בגיטרה בס וליאון חביב בתופים. אם אתם מעריצים של המוזיקה הצרפתית, אוהבים את הסגנון הייחודי של השנסון, או סתם מחפשים ערב של שירה איכותית ואווירה מיוחדת, זהו בהחלט מופע מומלץ.

כרטיסים ומחירים

מחיר הכרטיסים עומד על 146 ש"ח וניתן לרוכשם באמצעות האתר הבא. מומלץ להזמין כמה שיותר זמן מראש.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
לטרון מוזיאון יד לשריון לטרון, אולם מופעים 98 כרטיסים
146
רכישת כרטיסים לא מסומנים שעה וחצי

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק